Wpis z mikrobloga

Lubię słuchać audiobooków. Zaliczyłem już sporo książek Remigiusza Mroza więc teraz szkoleń się za Katarzynę Bondę. Niektórzy śmieją się że to słabe książki, autorzy. Czytałem jeszcze Charlotte Link która też pisze w moim typie. Czy polecacie coś lepszego? Jo Nesbo nie bardzo mi pasuje.... #ksiazki #czytajzwykopem #czytanie #kryminal Preferuje raczej polskich pisarzy lecz niekoniecznie.
  • 7
Niektórzy śmieją się że to słabe książki, autorzy


@niewiem1979: to oni niech sobie czytają Senekę, najlepiej w oryginale i niech się tym szczycą wszem i wobec, jakie to oni lektury zwykli czytać. Ty zaś czytaj (czy tam słuchaj) to, co Tobie się podoba.

Z książek w typie wymienionych Zygmunta Miłoszewskiego mocno polecam.
@Cyfranek: lektor powinien zostac lektorem a nie rozbudowywac niewiadomo jakie interpretacje. Ojca chrzestnego z m.in Szycem i Gajosem machnalem w kat po 15 minutach, bo nie moglem tego zdzierzyc. Najlepiej czytac samemu ;)
@futbolski: Kwestia gustu. Ja ogólnie też wolę czytać niż słuchać. Ale Szyc po prostu kiepski jest i tyle. Też z bólem wysłuchałem jego wersji Jo Nesbo. Spróbuj Stuhra jeśli będziesz miał okazję. Może zmienisz zdanie w jego przypadku :)