Wpis z mikrobloga

Trafił mi się #!$%@? współlokator

- Гражданин России #imigranci
- umowa internetu na niego, a on nie ma konta bankowego i pieniądze za internet przyjmuje tylko w dzień przyjścia rachunku bo wtedy idzie na pocztę i tam płaci, jak chce mu dać te pieniądze przed bo np. wyjeźdzam to nieeee bo nie ma rachunku i on nie wie ile (co miesiąc przychodzi ten sam rachunek!)
- linieje gorzej niż kot, a na łbie jest prawie na zero także mogę się tylko domyślać skąd te włosy w całej łazience, co posprzątam, wystarczy że wejdzie się wylać czy wykąpać i od razu czysta podłoga zamienia się w #!$%@? #!$%@? dywan
- nie rozumie zbyt dużo więc trzeba do niego mówić baaaaaaaaardzo woooolno i wyraźnie, do tego ma głos jak kastrat
- ostatnio nie umiał obsłużyć domofonu czyli wcisnąć przycisk aby otworzyć kurierowi
- ogląda mangę czy inne animę co słychać przez ściany
- właściwie poza pracą (czyli 2-3h dziennie) nie wychodzi z domu, wiecznie jest i 90% czasu #!$%@? po rusku przez telefon - co znowu, słychać przez ściany
- często zapomina że w kiblu jest taka magiczna rzecz zwana spłuczką
- jak podetrze sobie dupę to papier wyrzuca do kosza na śmieci, a nie do kibla
- codziennie tamuje łazienkę na 2h bo się kąpie, napuszcza całą wannę wody i się w niej moczy, każdego dnia
- poza tym nie spłukuje za sobą wanny - to jeszcze apropos nadmiaru owłosienia
- nie rozumie idei sprzątania, w sensie odkurzy kiedy jego kolei i pochowa naczynia, ale umycie kibla, wanny, podłóg czy kuchenki to już za dużo
- wiecznie zajmuje suszarkę, nie ważne że te rzeczy wyschły tydzień temu, nadal mają stać na środku przedpokoju
- #!$%@? mi żel pod prysznic bo widać nie zawsze pamięta aby przynieść swoje mydło z kibla do łazienki aby się nim umyć
- potrafi gotując zdjąć skarpetki, rzucić w kuchni na podłogę, a potem wyjść i je tak zostawić na cały dzień

W spojlerze są tylko tagi: serio!

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach