Wpis z mikrobloga

@Nie_umre_za_ciebie: chociaż to trochę prawda z tymi awaryjkami, bo ludzi nadużywają jak sobie robią postój, a to nie do tego służy. Jak miałam kiedyś awarię (zabrakło paliwa) i zatrzymałam się na środku wjazdu to każdy trąbił, bo myśleli, że sobie ot tak stanęłam na środku i mam postój :( i musiałam krzyczeć do Januszy że to PRAWDZIWA AWARIA I NARAZIE NIE POJADĘ DALEJ
@alyaoo: faktycznie tak się robi, żeby nie pomylić tego z awarią. Widziałem to tez na zachodzie, bo awwaryjne można pomylić z ostrzeżeniem, że zaraz będzie się hamowac, bo coś się dzieje z przodu. I sam też już tak robię, bo to bardziej fancy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alyaoo: Awaryjne powinny być wyłączane w jakiś przemyślany sposób. Nie wiem, musisz wyjść, otworzyć bagażnik, klepnąć przycisk, otworzyć maskę, wpisać kod, popukać w dach i dopiero wtedy możesz wyłączyć. Może to by nauczyło debili, że awaryjne =/= tryb niewidzialności umożliwiający zatrzymywanie się w miejscu niedozwolonym, żeby podskoczyć do bankomatu/paczkomatu/kiosku. Jak mnie tacy ludzie #!$%@?ą (°°
Może to by nauczyło debili, że awaryjne =/= tryb niewidzialności umożliwiający zatrzymywanie się w miejscu niedozwolonym, żeby podskoczyć do bankomatu/paczkomatu/kiosku. Jak mnie tacy ludzie #!$%@?ą (°°


@Stona: zgadzam się w 100 %
@artib7:

Dziękuje się jak ruszysz i jedziesz. To nie ma żadnego wpływu na płynna jazdę.


Ale skoro naprawdę duża część nie ogarnia to lepiej im podpowiedzieć prostszą opcję, która będzie działać dobrze także u tych nieogarniętych.
@alyaoo: okoliczności są takie, że musisz mieć trójkąt w samochodzie i rozstawiasz go, kiedy masz awarię i stoisz na drodze.

po zastanowieniu się przepraszam. czego ja wymagam od osoby, która doprowadza do zatrzymania się na środku drogi bo zabrakło paliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TinkerCob dobra, nie chce mi sie tłumaczyć czemu nie wystawiam trójkąta, ale najważniejsze jest to, że wtedy właśnie dowiedziałam się, że kontrolka rezerwy mi nie działa ( ͡º ͜ʖ͡º)