Wpis z mikrobloga

Także @rankomat proszę nie manipulować. Marka nie wpływa na wysokość OC w taki sposób jak to przedstawiacie.


@tonawiarywkilkarzeczy: kilka aut miałem w ostatnich 2 latach, wszystkie na siebie, więc te same zniżki, ten sam adres itp., a miałem też auta z bardzo podobnymi silnikami i za BMW wychodziła mi 30-50% więcej niż np. za Merca z praktycznie identycznym silnikiem.
  • Odpowiedz
@KeepCalm Podaj jakie to były auta bo coś nie chce mi się wierzyć w te identyczne silniki. Druga sprawa jest taka, że chodziło mi o to w jaki sposób została przedstawiona ta grafika a nie napisali dla jakiego przedziału wiekowego auta, pojemności silnika, czy wieś/miasto parkowanie pod chmurką/garaż jaka była grupa wiekowa badanych, ile lat mają prawko i czy mieli kolizję w ostatnich np 5 latach. Zwykła manipulacja BMW drogie, Dacia
  • Odpowiedz
@tonawiarywkilkarzeczy: jak nie zdąże i nie zapomne to zrobie zdjęcia polis (wszystkie ostatecznie PZU) w domu przed wyjazdem na weekend, bo jak napisze to i tak coś Ci nie spasuje, a tak będzie wszystko na gotowo.
Ja zgadzam się, że to zależy na pewno od pojemności silnika, ale przynajmniej ja za BMW płace ekstra i tyle.

@TypowyPolskiFaszysta przypomnisz ile zapłaciłeś OC za swojego Mercedesa i który to rocznik?

Grafika jest poprawna - to średnie ceny polis w zależności od marki i na tym koniec. To nie są symulacje kosztów dla jednego wybranego kierowcy tylko dla wszystkich kierowców
  • Odpowiedz