Wpis z mikrobloga

@zweipack zrób zestawienie takich gierek xD mój faworyt banished był trochę hajp ludzie kupili to skończyli robić i wydali niekompletne xD
@allX: nie chce mi sie robic zestawienia xD w DayZ mod sam gralem i bylem bardzo blisko kupienia SA, teraz po prostu od czasu do czasu sprawdzam czy Rocket dalej sie wspina w Himalaje zamiast kodować. Niezły z niego #!$%@?, tak swoją drogą. W normalnym świecie tacy ludzie trafiają do więzień.
@zweipack: Nie wiem jak u Ciebie, ale dla mnie te 100 zł, które zapłaciłem to nie była jakaś fortuna. Swoje godziny przegrałem, poznałem fajnych ludzi z Wykopu, z którymi mieliśmy wiele przygód. DayZ to obecnie syf, ale wtedy był hype i naprawdę dało się w to grać. Nadzieję może i były, ale przede wszystkim chodziło o zabawę, której wtedy mieliśmy sporo. Obecnie została tylko nostalgia i zniechęcenie. Cwaniaczysz, bo patrzysz zerojedynkowo.
@piotrass007: krucjate? toć to jeden wpis na mirko i trochę szyderstwa. choć moim zdaniem, to oszukani, jak najbardziej, powinni się zaangażować w krucjatę przeciw Rocketowi, żeby mu chociaż trochę popsuć wakacje za wasze pieniądze.