Wpis z mikrobloga

Mirki jaki kabriolet do max 20k pln?
(warunek konieczny, benzyna)

Moim faworytem jest BMW E36, bardzo mi się podoba ten kanciasty design, samochód niesamowicie się starzeje, można kupić za ponad 10k pln nawet zadbanego, ale pewnie i tak blacharka bedzie do roboty, a ja nie wiem jak w cabrio blachy wyglądają, podobno mają tam więcej warstw (tak przeczytałem gdzieś)

Ale za ten piniondz można dostać BMW e46 nowszy samochód, osobiście stylistyka tego samochodu mi sie nie podoba, przedlift jeszcze ok ale polift to jakaś masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mazda MX5 nb, mały, szybki samochód, tylko że dwuoosobowy jak bym chciał kiedyś zabrać więcej osób to nie da się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

czy może jakiś inny?
#bmw #motoryzacja #cabrio
H.....s - Mirki jaki kabriolet do max 20k pln? 
(warunek konieczny, benzyna)

Moim...

źródło: comment_D52YQE8tkUIQ3ykjdLVDR5u79SlU46mh.jpg

Pobierz

Jakie cabrio kupić?

  • BMW e36 28.5% (51)
  • BMW e46 24.0% (43)
  • Mazda mx5 38.0% (68)
  • Inny 9.5% (17)

Oddanych głosów: 179

  • 28
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Kupiłem za 1/4 twojego budżetu. Problemy to wiadomo dach, okazjonalnie kupiłem bo miał problemy z otwieraniem ale udało to się ogarnąć w kilku stówach. Blacharsko trzymał się świetnie jak na swoj 96rok. Te powyżej 7-8k zł są już przeważnie zdrowe i mają te minimum 2.0 pod maską.

Ta linia przy otwartym dachu jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kejran - @Helsantonio_Montes: Kupiłem za 1/4 twojego budżetu. Problemy to wiadomo dac...

źródło: comment_PrafigQyJx8kqPLhsu5sVyq8b3DOhL87.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: miałem E36 - kupiłem potem E46 330i bo stwierdziłem że można kupić taniej niż E36.

Szczerze? Sprzedaje E46 bo E36 było 1000x lepsze mimo że miałem tylko wersje 320i.

To auto ma coś w sobie (3 gwiazdki w ncap xD) i mimo wszystko nadal jest czymś co będe chciał mieć.

Niestety e46 nie jest takie świetne.
  • Odpowiedz