Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki prosiłbym Was o opinie. Zacznijmy od tego, że mam 18 lat no i dorabiam sobie całkiem nieźle na itemach z gier. Problem jest w tym, że jak zaczynam wakacje to rodzice męczą mnie, żebym szedł do prawdziwej roboty dorobić, bo sie nauczę "prawdziwej" roboty, a nie tylko te gierki i gierki. Nie to że nigdy nie pracowałem, bo zdarzało mi się kilka razy pracować jakiś czas na budowie u kuzyna, ale totalnie mi to nie odpowiadało, zachowanie tych wszystkich ludzi tam. Zwykła patologia, ja celuje trochę wyżej. Nie wiem kto ma racje, bo teoretycznie to rozumiem ich, ale z drugiej strony wydaje mi się że nie mam jeszcze 20 paru lat, żeby koniecznie coś robić. Chodzę do #licbaza , powinienem się cieszyć jak przychodzą wakacje, ale w praktyce to wtedy jest najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #truestory #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
OP: @SzalonyAndrzej: @Tutanchanon: @unchaineddd: Można powiedzieć, że te zarabianie na itemach to takie powiekszone kieszonkowe. Koło 200 zł miesięcznie wychodzi, wiadomo że nie jest to jakoś dużo i pewnie na tej budowie więcej bym zarobił, ale jak mam #!$%@?ć po 10h nie mając aż takich dużych wydatków to szczerze mówiąc wolę te 200 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie jestem dość oszczędny, tak samo
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz 18 lat i dorabiasz SOBIE 200zł.
Po 1 - tracisz czas na zdobywanie JAKIEGOKOLWIEK doświadczenia w prawdziwej pracy.
Po 2 - 18 lat, dołożyłbyś się coś do chaty, kupił żarcie jakieś czy coś.
Po 3 - Całego życia za 200zł nit ogarniesz patrz 1.
Po 4 - Czy ja serio odpowiadam na anonimowych...