Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_heideggera: Możesz jaśniej? Jakie gogle? Nie rozumiem? Google jest zapchane milionem bzdurnych templatek, każda różna od innej i fajnie by było pogadać z kimś, kto już coś takiego pisał/podpisywał by ewentualnie dowiedzieć się kilku szczegółów. Wystawiłbym Ci minusa, ale nie mogę.
  • Odpowiedz
@Cinerin: O dżizas, ciężki przypadek widzę. xD

Masz pierdylion templatek i poradników w necie, żadna templatka czy poradnik nie będą pasować idealnie pod twoje potrzeby, ale to jest jakiś start. Jak nie potrafisz z tego skorzystać, to może po prostu zapłać komuś za taką usługę, bo za frajer takiego czegoś:

fajnie by było pogadać z kimś, kto już coś takiego pisał/podpisywał by ewentualnie dowiedzieć się kilku szczegółów

raczej nikt nie zrobi.
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: Ale jaki znowu ciężki przypadek?! Jestem poczciwym obywatelem naszego pięknego kraju i postanowiłem skorzystać z dobrodziejstwa, jakie utworzył jeden z naszych rodaków by uzyskać odnośnie pewnych kwestii formalnych - czyż to jest grzechem w dzisiejszych czasach i zasługuje na publiczne linczowanie?!

Byłbym głupcem, gdybym oczekiwał, że ktoś za "frajer" mi udzieli wszelkich informacji odnośnie takiej umowy. Liczyłem na zaledwie 2/3 wskazówki odnośnie prostych (dla osoby, która już przez to przeszła)
  • Odpowiedz
@Cinerin:

czyż to jest grzechem w dzisiejszych czasach i zasługuje na publiczne linczowanie?!

Może zejdź na ziemię najpierw, bo ja tu linczowania nie widzę.

Liczyłem na zaledwie 2/3 wskazówki odnośnie prostych (dla osoby, która już przez to przeszła) kwestii

Jak proste pytania, to na pewno zostały na nie udzielone odpowiedzi gdzieś w internecie. Chyba zaczynam rozumieć początek procesu przemiany moderacji elektrody. XD

Nie wiem, wydaje mi się, że tego typu pytania
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera:

Aż z ciekawości wszedłem kolejny raz na Reddit i wyszukałem ludzi pytających o "SLA" (już nawet nie wspomnę o setki innych pytań odnośnie różnych kwestii prawnych i umów) by sprawdzić, czy przy każdym z nich padały odpowiedzi podobne do Twoich - a więc właśnie ala Elektroda, o której wspominasz.

Guess what? Ten wątek dostał nawet 193 punkty i masę fajnych odpowiedzi i podpowiedzi osób, które miały z tym styczność i
  • Odpowiedz
@Cinerin:

którymi kierowała zwykła chęć przeznaczenia kilka minut swojego czasu na pomoc innej osobie

Skąd ta pewność?

Nawet sam pytający nie oczekiwał, aż TAK dużej ilości porad co skwitował tekstem "edit: OMG, so many helpful comments! Thanks I really appreciate the help!".

Uprzejmość w krajach anglosaskich jest zupełnie inaczej pojmowana niż w tej części świata. :3

Wzajemnie. <3
  • Odpowiedz