Wpis z mikrobloga

@lordhellboy: nie da się kupić działających kolumn w takich pieniądzach, ewentualnie jakieś pseudo głośniki w plastikowej obudowie, ale nie pomogę( ͡~ ͜ʖ ͡°), do konsoli trochę słabo 2.0, lepiej 5.1 zestaw( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woda48: co do zestawów to wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, od ilości dostępnego miejsca żeby móc poustawiać głośniki, soundbary nie są złe, zajmują niewiele miejsca i są tacy co są bardzo z nich zadowolenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Navrazz: @lordhellboy: ładne klasyki macie, ale jak ktoś chce kupić nowy sprzęt to nie kupi pełnoletniego ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Ale rzeczywiście ma prawo Wam to ładnie grać muzykę z dobrego analogowego źródła stereo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dami-an ja jestem w pelni zadowolony bo wzmak chodzi pod pc i pod ps2 i ps3 gdzie obraz i tak leci na monitor od pc. Wiec do sterowania wzmakiem pilot mi nie jest potrzebny bo wszystko w zasiegu reki. A i glosnosc na pc i tak reguluje na klawiaturze
@woda48 mogę ci poszukać zestawu w tym budżecie, sam nie długo będę parę gratów wystawiać. Pamiętaj że aby podłączyć tv ze starym sprzętem kablem optycznym potrzeba DAC który przetworzy ci sygnał analogowy na cyfrowy. Ja używam do tego fiio d03.
@woda48: do 1k -> kolumny tannoy m1/ b&w dm601 (wystarczy dobrze obserwowac allegro trafisz za~400zł) do tego jakiś wzmak za 600zł rotel/nad/ sony ES/s7 lub ewentualnie jak chcesz nowszy wizualnie pioneer a30.
Będzie i tak fhui lepiej niż z głośników telewizora