Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: to zależy czy lubisz ten typ rozgrywki, survival, utrata wszystkiego po śmierci itp. Dla mnie 9.5/10(-0.5 bo są czasami lagi i trochę bugów). Ale samo chodzenie z bronią, strzelanie, modowanie cudo ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@zygfryd0: a gdzie tak ładnie stash #!$%@?ć xD ja mam praktycznie same quest itemy. Też kiedyś tak zbierałem to dostałem frustracji, że miejsce ciągle trzeba robić. xD a ja myślę, kto mi fenca kampi cały czas xD
  • Odpowiedz
@zygfryd0: ekipa to twoi kumple czy jakieś random osoby z neta?
ja miałem dostęp do zamkniętej bety tydzien czasu i wpadłem na jakiegoś TSa polskiej społeczności tarkova. Każdy pisal na forach ze dawaj, zapraszamy, wbijaj na kanały gdzie sa ludzie.. I co? Część wiedząc ze zaczynam nie chciala w ogole ze mną grać XD Mimo ze +10lat w grach fps siedze, to niee.. "Musielibysmy ci wszystko tłumaczyc.. idz sam polataj pozdobywaj
  • Odpowiedz
@ETplayer: stała ekipa poznana właśnie na jednym z TSów społeczności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale wszelką wiedzę zdobyłem sam + YT, w sumie tyle się naoglądałem, że jak odpaliłem grę to już wiedziałem wszystko co i jak xd.
Niestety gra nie zapowiada się za dobrze dla solo graczy. Ostatnio w oficjalnym Q&A deweloperzy zaznaczyli, że nie będzie żadnego podziału na graczy solo/drużyna. Jednak doświadczenie i znajomość
  • Odpowiedz
@zygfryd0: gre to raczej znam bardzo dobrze. Grałem cały czas na customs to mape tez mam ogarniętą. Wszystkie tutki na YT i duzo twitcha oglądałem :P bardziej chodzi mi o takie wspolne chodzenie po mapie. Dużo okazji niestety nie mialem do strzelania w graczy full eq bo za szybko padałem heh. A jednak fajnie jest wiedzieć ile musisz władować w kogoś w nogi/kevlar albo hełm żeby padł.
Jeszcze np brakowalo mi
  • Odpowiedz
@ykuleczka: ostrzegam, że z tym 9,5/10 kolega @zygfryd0 trochę przedobrzył. Też kocham tę grę, ale zawsze zwracam uwagę, że jak ktoś wskakuje w nią ot tak bo nie ma w co grać to może odejść z zupełnie inną oceną. Gra posiada mało zawartości, a kolejne aktualizacje potrafią często popsuć całość. Serwery często srają żarem i należy wykazać się sporą dozą cierpliwości. Niemniej - polecam serdecznie, tylko z odrobiną rozsądku. Jeśli srasz
  • Odpowiedz
@ETplayer: ludzie się często boją brać nieznajome zielonki do większej drużyny bo nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Jak się okaże, że nie zna mapy to nie będzie w stanie sygnalizować gdzie jest, ani nie będzie rozumiał calloutów pozostałych. Jeśli okaże się strachliwy to może pociągnąć komuś serię po plecach w awaryjnej sytuacji.

Najlepiej na początek zaczepić kogoś kto deklaruje chęć opieki nad nowicjuszem - jak jego przekonasz, że masz
  • Odpowiedz
@ETplayer trafiłeś na buców... Zanim moi znajomi kupili to grałem na TS gamescomu i bardzo w porządku ekipa się tam zbierała... A ja byłem totalnie zielony bo na YT jeszcze wtedy mało co było o EFT.
Ale co prawda to prawda - to nie jest gra dla samotnych wilków. Ja solo biegam tylko na biedaka z klamka albo TOZ... Nie chodzi o to, że boje sie o gear tylko jakoś nie mam
  • Odpowiedz