Wpis z mikrobloga

Karma wraca. W obwodzie saratowskim, na południu Rosji doszło do tragicznego wypadku z udziałem myśliwego i... psa. Zwierzę przypadkowo zastrzeliło swojego właściciela, tuż po przyjeździe na polowanie. 64-latek zmarł krótko po przyjeździe do szpitala. Zdążył jeszcze poinformować personel medyczny, jak doszło do wypadku. Śledczy prowadzą działania, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.
źródło
#polowanie #mysliwi #lowiectwo #karmawraca
xandra - Karma wraca. W obwodzie saratowskim, na południu Rosji doszło do tragicznego...

źródło: comment_aNoBQXr7difvmzSGN2ZpmcIv5ep2nOao.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@ppqa: Tam przynajmniej od razu, prądem. Mitem jest, że myśliwy zabija zwierzę jednym strzałem, ranne cierpiące zwierze często ucieka wiele kilometrów lub ginie od zębów psów myśliwskich, które są do tego szkolone. Ofiarą padają także młode dzików i lisów. Świeża historia: https://wiadomosci.wp.pl/rzez-lisicy-i-jej-mlodych-mysliwi-nie-znali-litosci-6211678117271681a sklep z dziczyzną, wcale nie stworzony dla zysku https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lasy-panstwowe-sklep-z-dziczyzna,94,0,2393182.html

Naprawdę nie wciskaj mi tu kitu i nie odwracaj kota ogonem.
  • Odpowiedz
@Krugerz: Jest różnica, zabić od razu, a zabijać po trochu, bo nikt nie jest strzelcem wyborowym. Popatrz na małe liski z linka powyżej. One też zasługiwały na śmierć?
  • Odpowiedz
I co, one nie zasługiwały na odstrzał, tak?

@Haetham: I co z tego, że biegają. Uśpić i przewieźć do puszczy. A ty morderco byś je od razu zabijał!
  • Odpowiedz
@xandra: no jak dla Ciebie zabijanie UFNYCH, udomowionych zwierząt dla zysku jest lepsze niż polowanie po lasach na dzikie, nieufne i agresywne, to zalatuje mi to hipokryzją mocno.

No ale rozumiem, kotlecik by się zjadło, a zarazem virtue signaling w internecie sam się nie zrobi.
  • Odpowiedz
A ty morderco byś je od razu zabijał!


@xandra: e, trollu, teraz to przegrałaś. Nie wierzę w to, że ktoś może tak naprawdę podchodzić to tematu.

Było nieźle, daję 5/10 za całokształt, ale musisz jeszcze poćwiczyć, bo jednak widać że trolling.
  • Odpowiedz
@ppqa: Nie wiem czy są ufne, raczej nikt ich nie oswaja. Dzikie zwierzęta są agresywne wyłącznie gdy są zagrożone, albo głodne. Ty jesteś trolem, ja podpowiedziałam rozwiązanie, tylko bezduszny pozbawiony empatii bandyta zabijałby bez potrzeby.
@Krugerz: Zdaję sobie z tego sprawę. Osobiście wolałabym jeść mięso hodowane sztucznie, to już jest możliwe, ale tak samo jak z rynkiem samochodów elektrycznych, którym trudno się przebić i ciągle są drogie (hybrydy może mniej),
  • Odpowiedz
@Haetham: Dobrze, pokaż mi statystyki osób zabitych przez dzikie zwierzęta w Polsce w ciągu ostatnich 10, a niech będzie 20 lat i porównaj z ilością osób zabitych przez bandytów ze strzelbami w tym samym czasie.
  • Odpowiedz