Wpis z mikrobloga

Karma wraca. W obwodzie saratowskim, na południu Rosji doszło do tragicznego wypadku z udziałem myśliwego i... psa. Zwierzę przypadkowo zastrzeliło swojego właściciela, tuż po przyjeździe na polowanie. 64-latek zmarł krótko po przyjeździe do szpitala. Zdążył jeszcze poinformować personel medyczny, jak doszło do wypadku. Śledczy prowadzą działania, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.
źródło
#polowanie #mysliwi #lowiectwo #karmawraca
xandra - Karma wraca. W obwodzie saratowskim, na południu Rosji doszło do tragicznego...

źródło: comment_aNoBQXr7difvmzSGN2ZpmcIv5ep2nOao.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
i porównaj z ilością osób zabitych przez bandytów ze strzelbami w tym samym czasie.

Usuń konto trollu


@Haetham: LOL - aż musiałam wstać i przejść się po pokoju z zażenowania, poprosiłam o prostą rzecz, a ty co? xDDDDD No tak, nikt nie zginął w ataku dzikiego zwierzęcia w tym czasie. A ostatni myśliwy został zabity przez kolegę 3 tygodnie temu.

@wytrzzeszcz: Albo mordercze pluszaki, nikt nie spodziewa się ich ataku!
  • Odpowiedz
@Haetham: Nie chce mi się wierzyć, że można takie bzdury pisać. Słyszałeś o wojskowych racjach żywnościowych i gazie pieprzowym? Cywilizacja naprawdę poszła do przodu przez te parę tysięcy lat drogi mirku ( )
Taka wycieczka to cała góra świetnych zdjęć ;) Chyba, żeby mnie myśliwi postrzelili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra

ile ofiar pochłonęły ataki dzików?

A o wypadkach samochodowych z udziałem dzikich zwierząt słyszałaś? http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,thebg Miałem w technikum kilku znajomych, jak dowiedzieli się że chcę zostać myśliwym to wielkie oburzenie, jak tak można.Wystarczyło tylko że pozdawali egzaminy na prawo jazdy i ich podejście do tego tematu zmieniło się o 180°
Dokładnych statystyk ile rocznie jest kolizji z udziałem dzikich zwierząt nigdzie się już nie znajdzie bo od kilku lat znieśli
  • Odpowiedz