Wpis z mikrobloga

  • 0
@fenis: Co w związku z tym? ;) Spokojnie, uczą nas takich podstaw jak klasyfikacje ubytków próchnicowych, poza tym przydałoby się jednak sprecyzować pytanie bo klasyfikacje uzębienia nie występują jedynie w zachowawczej, przykładem jest choćby klasyfikacja Anglea w ortodoncji, Murku ;)
  • Odpowiedz
@takdali: Myślałem, że studentka stomatologii, a skoro pisałaś o zachowawczej, to chyba wiadomo, że klasyfikacje próchnicy.

przykładem jest choćby klasyfikacja Anglea w ortodoncji, Murku

Wiem, uczę higienistki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@fenis: Skoro uczysz higienistki to nie wiesz, jakie przedmioty mają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale skoro już pytasz, to uprzejmie odpowiem, że tak, mamy podział na poszczególne przedmioty i zagadnienia ze stomatologii. W tym semestrze mam np egzaminy z ortodoncji, zachowawczej i periodontologii. W przyszłym czeka na mnie chirurgia, dziecięca i protetyka ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@fenis: Egzaminy, które wymieniłam, są egzaminami, które mam w sesji. Potwierdzeniem ukończenia moich studiów jest zaliczenie pracy licencjackiej, już coś jaśniej? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@fenis: jeśli jesteś zainteresowany tym tematem radzę zerknąć na stronę WUMu, wszystkiego się dowiesz, informacje są ogólnodostępne :)
  • Odpowiedz