Wpis z mikrobloga

@Krzemol ja dostaję smsa z 3dsecure raz na 50 płatności w internecie. Nie wiem od czego to zależy. Nie załamuj się tylko się skontaktuj z bankiem o chargeback, myślę że oddadzą ci kasę.
  • Odpowiedz
@Stragan: Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz. Hasła zaraz wszędzie pozmieniam, karty pousuwam i limit jakiś walnę. Ja smsa zawsze dostawałem i to uśpiło moją czujność, jeszcze teraz specjalnie sprawdzilem i co zawsze na PSStore kupowalem to sms byl :/ mam pospane dzisiaj
  • Odpowiedz
@Nocnik123: zmyliło mnie to 3d secure jak wyżej pisałem. Muszę teraz większą uwagę zwrócić na bezpieczeństwo w internecie. No nic, czekam do rana i zacznę dzwonić. Choć jak człowiek czyta o podejsciu sony to nie wyglada to za ciekawie...
  • Odpowiedz
@Krzemol: Bo jak sie wlamal na twoje konto i zakupil gry, to wyglada troche jakbys sam je kupil a teraz chcial zwrocic bo sie nie spodobaly
Cirkawe czy mozesz fostac logi logowan, tam bedzie widac ze ktos sie wbil na konto. I do banku zrobic chargeback
  • Odpowiedz
@azurri: Jeszcze godzina aż otworzą telefon do supportu. Tak teraz jeszcze dopiszę, że wieczorem mogłem się na konto zalogować, zdążyłem usunąć aktywną kartę po czym jakieś pół godziny później już miałem bana. mBank na razie kazał mi spadać na drzewo i spróbować się dogadać z nimi
  • Odpowiedz
@Dox3l: Po rozmowie z supportem Sony gość mnie trochę uspokoił i stwierdził, że raczej będzie zwrot i unban aczkolwiek nie chciał nic obiecywać. Trochę chyba ratuje mnie fakt, że gość na koncie porobił jakieś cuda wianki aż doprowadził do baba z automatu, porobił jakieś konta dla dzieci i przede wszystkim posługiwał się innym imieniem i nazwiskiem przy transakcjach karta, widać to w potwierdzeniach zakupu. Jak to przeszło to ja nie
  • Odpowiedz
@Krzemol: Ja do takich rzeczy mam kartę prepaid podpiętą. Spotify, ps4 czy inne internetowe bzdury. Doładowuje zaraz przed zakupem i śpię spokojnie. Polecam takie rozwiązanie :)
  • Odpowiedz
@Stragan: @totylkonachwile: @Nocnik123: @azurri: @Dox3l: @Brant: Sprawa znalazła pozytywny finał, dziś w okolicach godziny 15:00 odzyskałem dostęp do konta i dostałem maila od supportu, że już zwrócili pieniądze do banku, teraz tylko czekam na przelew. Karta usunięta i raczej nie będę jej podpinał z powrotem (i tak rzadko na konsoli gram, #pcmasterrace here). Tak więc jakiś gruby wałek
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: Hasła już pozmieniane, zwracam na to większą uwagę. Co do chargebacka to właśnie wiedziałem o banie z automatu, więc to była ostateczność - cyfrówek wiele nie miałem bo za jakieś 400zł łącznie ale też trofeów zbieranych od 2013r i PS3 trochę szkoda :P. Aczkolwiek przelew gdzieś utknął bo kasy jeszcze nie mam.
  • Odpowiedz