Wpis z mikrobloga

Dobra powiem tak, z tą paczką z Norwegii to bardzo podejrzana sprawa. Wykluła się u mnie taka teoria spiskowa i coraz bardziej się do niej skłaniam. Koleś co miał ją wysłać tak naprawdę pewnie nawet nie jest z Norwegii. Zrobił to wszystko żeby skłócić ze sobą bohaterów serialu #szkolna17 i redaktora. Moje podejrzenia się potwierdziły, jak dzisiaj rzekomo na gimbusiarskim streamie pocisnął #pepsikano i powiedział że paczki przez niego nie wyśle. Jest to jawne podjudzanie przeciwko redaktorkowi zasranemu. Najpierw mówi Kononowi że paczke wyśle, potem paczki nie ma tygodniami, a do konona ludzie dzwonią(może nawet on sam) i gadają że Mexyk ją ukradł. Potem okazuje się że paczka niby zwrócona, ale jej i tak nie wyśle.
#kononowicz #suchodolski
  • 30
@bonnersmilf: jak nie ma odbiorcy w domu to zostawia listonosz AWIZO... Później drugie i dopiero może być odsyłana, czyli realnie to minimum jakieś 4 tygodnie.... Ta historia że ktoś powiedział ze tu taki ktoś nie mieszka to ładna bujda na resorach. Czyli listonosz pierwszy raz tam był i generalnie zwykła przesyłka nie musi być do rąk własnych...
@bonnersmilf: ja tez tak mysle ze to jakis typ od barerona bo slyszalem jakas rozmowe co oboje jechali po meksyku. za dobrze sie znali. koles wysylajacy jakiemus grubasowi na wegiel to juz jest za duzy trol xD
@kolonko: to akurat zalezy ale paczki z norwegii tak szybko by nie odeslali. ale to tez ciekawe bo paczka jakas byla no to w koncu co za paczka?