Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw
Bądź mną
Lvl 32
Buduj firmę 10 lat, która w koncu zaczyna być rozpoznawalna.
Zainwestuj w kiepksie inwestycje po wpływem zachłyśnięcia się sukcesem.
Rozpieprz firmę z powodu nietrafionych i głupich inwestych.
Radź sobie teraz z długami (1kk+)
Przegryw.

Jakby ktoś chciał pogadać to chętnie, bo muszę stanąć na nogi, a bliskim się na razie nie przyznaję do porażki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: jaka branża? może pomoc zewnętrznego inwestora coś pomoże? może zewnętrzny managment?
może odsprzedasz nietrafione inwestycje?
napisz - może pomogę..

jestem w Twojej sytuacji - ale jeszcze przed inwestycjami..
W przeciągu 2-3lat planuję duży kredyt pod olbrzymią (w mojej skali) inwestycję - nieco więcej niż Twoje zadłużenie..
Takie opisy jak Twój zawsze hamują mój entuzjazm i każą mi jeszcze bardziej się zastanawiać czy iść w tym kierunku..
Jak coś napisz na
@grubymirek @skazany_na_przegryw @vonsuu @DAbr0z @Kremufczyn @akiko @sir_pszemek @Michaukso

Dzięki za aktywność :) Załozyłem sobie zielonkę, żeby móc spokojnie rozmawiać, bo jednak chcę anonimowo na razie rozmawiać i szukać rozwiązania.

1kk = 1 bańka :)

Generalnie geneza jest banalna:
- przez lata całe budowałem firmę w oparciu o gamę produktową - co się spokojnie rozwijało
- w zeszłym roku mi #!$%@?ło i myślałem, że już góry przenoszę =) więc popieprzyłem zespół (twierdząc, że
@grubymirek @skazany_na_przegryw @vonsuu @DAbr0z @Kremufczyn @akiko @sir_pszemek @Michaukso

Wpadłem ostatnio na pomysł, żeby stworzyć fundację, która będzie jednoczyć ludzi, głównie przedsiębiorców, którzy wyszli z problemów z długami. Wydaje mi się, że to jest potrzebne + mogłoby dawać ludziom w problemach (oczywiście w uzasadnionych sprawach) specjalny pomost do wyjścia na prostą. Wsparcie ludzi, którzy rozumieją problem - może okazać się niesamowicie dużą wartością (poza tym takiej Fundacji z tego co wiem nie ma
@Kremufczyn: no to mamy inne doświadczenia :) Przedsiębiorcy myślący w skali globalnej wiedzą, że muszą sobie pomagać i się łączyć. Przedsiębiorcy, o których mówisz na ogół mają na imię Janusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirunio1: trochę się zgadzam.. ale niestety w PL ciagle interesy idą o wiele lepiej dzięki znajomościom. Dlatego sam wiem po mojej branży że jeśli znalazłbym się na krawędzi to moja konkurencja z uśmiechem wbilaby mi nóż w plecy i odkupiła interes za bezcen. Niestety doskonale rozumiem @Kremufczyn: jeśli zgłosiłbym się do Twojej fundacji to moja konkurencja by mnie dobiła w kilka miesięcy.

Do momentu w którym firmy działają obok siebie
@grubymirek: koncepcja jest inna. Bardziej chodzi o to, aby dawać anonimowe wsparcie i np. stworzyć fundusz byłych dłużników dla aktualnych. Zrzucać się na długi innych, aby inni potem gdy staną na nogi mogli robić to samo. Taka spółdzielnia, która ma pomagać osobom w problemach wychodzić z nich z twarzą. Darczyńcy i firmy jeśli tylko chcą powinni być anonimowi - właśnie z tego powodu co piszesz - nikt nie pisze o tym,
MocnaDama: Moja matka nie zbudowała nawet rozpoznawalnej firmy i została z długami 2,5mln i rośnie. Także nie martw się. Najważniejsze to umieć przyznać się do błędu przed samym sobą a później rodziną i ostatecznie zrobić wszystko by z gówna się wyplątać. Pozdrawiam!

Zaakceptował: kptant}