Wpis z mikrobloga

  • 109
@Lucius szczerze? Tyle kontroli co miałem, czy to BAG, Polizei czy inne Zolle to nigdy mi krzywdy nie zrobili. Wręcz przeciwnie, zawsze luźną rozmowa, heheszki i poprawa humoru na resztę dnia.

A najlepiej wspominam szwajcarskich Policjantów z Granges Pacot. Jak zobaczyli ze mocno zdenerwowałem się sytuacją jaka mnie spotkała, specjalnie wzięli mnie na stronę, pogadać o pierdołach żebym trochę ochlonął.
  • Odpowiedz
  • 10
@cypisek84 Ja latam na niemieckich blachach, też nie mam problemów z BAG ale jak czasem widzę jak walą z wywalonym jęzorem za jakimś naszym czy Romkiem to raczej niektórzy są tam z powołaniem
  • Odpowiedz
Jak mnie kiedyś w Austrii zatrzymali, to policjant podszedł i rzucił "Phrawo jazdy i dowód hrejestracyjny phroszę"


@cikiblau: a jakby się zdziwił jakbyś mu dał Personalausweis und Führerschein ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@cypisek84: Oni mocno zmieniają podejście jak po Angielsku sprechasz. Też jak pierwszy raz kontrolę miałem to takie groźne miny, a jak zagadałem po angielsku to już heheszki i nawet papierów mi nie sprawdzili.
  • Odpowiedz