Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
lvl 30 nigdy nie byłem za granicą. W wolnych chwilach czytam blogi, oglądam filmy podróżnicze na YT i nie raz mi się zdarzyło, że rozmawiając z kimś kto był w danym miejscu/kraju to właśnie ja wiem o nic znacznie więcej.
Znam świat, a tak naprawdę nie byłem nigdzie (,)

#przegryw #podroze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: na co czekasz? Do 2013 roku byłem w 5 krajach poza Polską. Przez 5 lat dołożyłem kolejne 20, w tym troche egzotyki: Gruzja, Oman, Zanzibar. Moj światopogląd znacznie sie zmienił. Z jakiego miasta jestes? Zacznij może od Lwowa. Tanio i bezpiecznie. Ogarniesz w weekend. Ja wlasnie jestem w drodze nad Morskie Oko, jadę pochodzić po gorach. Nocleg mam na Słowacji, bo taniej i lepsze jedzenie.
@MojaPuffa: raczej nie bardzo. Przed wyjazdem staram sie duzo czytać o tych miejscach. Wszystko sam sobie ogarniam, wynajmujemy z żona samochód i zwiedzamy na własna rękę. Nie wydaje mi sie, żebym wiedział mniej od niego. To tak jakby OP nie miał kobiety, ale czytał duzo poradników małżeńskich. Tez uważasz ze by więcej wiedział o związkach od osoby w związku? Albo nigdy nie miał samochodu, a czytał instrukcje naprawy. Tez byłby lepszy
Laik: Ja też. Dlatego zaczęłam obserwować tanie loty i kupiłam pierwszy tani lot z powrotem tego samego dnia do Londynu żeby sobie cały dzień pochodzić. Niestety mimo biletów poniżej 100 zł kurs funta jest bezlitosny więc cała wycieczka to minimum 500 zł jednego dnia, ale bez strachu. Wszytko jest w Internecie. Można też polecieć do Skandynawii i za 3-4h jest lot powrotny. Niestety w tym przypadku zobaczysz tylko lotnisko ale bilet