Wpis z mikrobloga

MIrki i mirabelki z #podkarpacie - jakie polecacie łatwe/średnio trudne trasy rowerowe na kilkudniową wycieczkę z namiotem? Zależy mi na tym, żeby:
-trasa nie wiodła po głównych drogach (wiadomka)
-była ciekawa krajoznawczo (nie znam zbyt dobrze tamtych rejonów Polski, byłam tylko kiedyś z rodziną w Łańcucie i w Ustrzykach Górnych ).
I powiedzcie, jest mocno pod górkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rzeszow #przemysl #bieszczdy
  • 15
@Tumtum: @the_Fam: ja google maps nie polecam, za to polecam openstreetmap, z której korzysta Strava - znacznie, znacznie więcej szlaków dostępnych, zarówno pieszych jak i rowerowych. Mam gdzieś zapisany artykuł o ośmiu drewnianych kościołach, wpisanych do dziedzictwa narodowego unesco, które można tam zobaczyć (Podkarpacie i trochę Małopolski), mogę go wygrzebać, jak chcesz.
byłam tylko kiedyś z rodziną w Łańcucie i w Ustrzykach Górnych


@Tumtum: No to polecam trasę z Łańcuta do Ustrzyk Górnych. Doliną Sanu do Sanoka i Zagórza, a dalej trasą pętli bieszczadzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@the_Fam google maps nieraz pomogło -głównie StreetView pomaga zdecydować, czy dana droga spoko czy dla samochodów bardziej
@NuclearCycling chętnie zerknę na ten artykuł

Nie chodzi mi koniecznie o wytyczone szlaki typu znaczek na drzewie/słupie, raczej polecanki od ludzi którzy sami tam jeździli. Co warto zobaczyć, co Wam się podobało/nie podobało?
Kusi też jeżdzenie po Bieszczadach, ale nie wiem, czy podjazdy nie są zbyt harde jak dla mnie.