Wpis z mikrobloga

#!$%@? to #!$%@? skandal co ta gra jest oskryptowana. Grasz mecz i od poczatku widzisz, ze jestes skazany na porazke pomimo tego, ze przeciwnik nic zupelnie nie gra. Kazde jego podanie jest zagrane na slepo z pierwszej pilki do najblizszego zawodnika, a Ty sobie mozesz przecinac podania, animacja i tak Ci pociagnie zawodnika tak by nie przechwycil. Przeciwnik po prostu podaje przez Twoich zawodnikow obok ktorych pilka przelatuje na odleglosc 1 cm. Gosc ktorego gra faworyzuje jest za slaby by dobrze strzelic na bramke? Nie ma znaczenia, pilka po zablokowaniu strzalu, odbiciu przez bramkarza i tak poturla sie do Twojego przeciwnika. Dodatkowo kazdy z Twoich zawodnikow jest 2x mniej zwrotny niz zawzwyczaj. Podziwiam ludzi, ktorzy wydaja pieniadze na FIFA Pointsy na ten oskryptowany syf.

#fut
  • 5
@prodigi: idealne odwzorowanie mojego wczorajszego apogeum, gosc ma caly sklad z arabii saudyjskiej gdzie rank ma 75. Gra taki paździerz ze nie ma szans zeby go nie pokonac i co ? Moj sklad za 600k spowolniony 3x, wszystko co normalnie wpada na 100% mija bramke albo odbija sie od slupkow, moje podania non stop przecinane przez tych srebrnych leszczy 75-76, moi jakby #!$%@? biegali, 0 zgrania, 0 odbiorow i w moim
@niepiszdomnie: EA wszystkim pluje w twarzy i mowi, ze to deszcz. We wczesniejszych odslonach miales jakies przeczucie, ze cos jest nie tak, ale nie bylo to az tak dostrzegalne. W tej Fifie od razu widzisz czy ktos Cie ogrywa bo jest od Ciebie lepszy, ewentualnie na Twoim poziomie i lepiej rozegra mecz, a kiedy ktos jest faworyzowany przez gre.
@prodigi: Ta, wczoraj też miałem super mecz, trafiłem na jakiegoś dzieciaka z CR7 - Messim na skrzydłach, cały mecz grał tak jakby pierwszy raz widział grę na oczy, w sensie stosował idiotyczne zagrania które nie miały prawa się udać (chyba że grając karierę Realem na amatorze xD) albo chciał mi okiwać wszystkich CR7 i strzelić z 30 metra xD Cały mecz na gościu siedziałem, słupki, poprzeczki, potrójne interwencje jego bramkarza, pudła
@Kashankovsky: To rozbieganie sie obroncow jest najbardziej #!$%@?. Nie da sie odebrac pilki przed polem karnym pomimo tego, ze dokladnie wiesz gdzie przeciwnik bedzie podawal. Jedynie zostaje blokowanie strzalow w polu karnym, ale przy takiej ilosci sytuacji jakie ma przeciwnik nie da sie wszystkiego zblokowac, a jak sie udaje to i tak pilka po blokach czy odbiorach wraca do niego. Nie wiem jak PROsi wygrywaja takie mecze, musza sie meczyc zeby