Wpis z mikrobloga

Ktoś się przesiadł z 7.12.7 na 8.1.18? Warto się już przesiadać? Słyszałem o bugach ale chyba dzisiaj jest ten dzień w którym wychodzą aktualizacje xiaomi.eu więc powinny jakieś łaty już być? I tak apropo czemu nie wykrywa mi tej aktualizacji mimo, że ten soft już ma ota?
#xiaomi
#mi6
  • 23
@plonez80 no tak wiem, że z xiaomi.eu jest więcej zabawy ale mam na to czas no i na eu jest kilka lepszych rzeczy do globala. Tylko słyszałem o jakiś podstawowych problemach dlatego chciałem usłyszeć opinię
@avira taka, no i znane bugi to np. Zdublowane ikonki (Gmail, chrome)
Qc żeby działał trzeba zrobić restart podczas ładowania
Takto śmiga, jedyne ale można mieć do androida 8 że trzeba osobną aplikacją blokować* powiadomienie o wyświetlaniu na innych aplikacjach/pracy w tle (na każdym telefonie to jest niestety)
*-5 min roboty
źródło: comment_9silQqPXQxjG3kOiUfLGdsQyr65r0wgq.jpg
@psposki a to z ładowaniem zostało naprawione? Mógłbyś zassać aktualizację i powiedzieć? Za niedługo też zrobię aktualizację ale spróbuję bez wipe bo nie chce mi się kopii robić
@psposki: jakie TWRP masz? Mam obecnie ver 7.12.7 i updater nie pokazywał mi nowej wersji. Pobrałem ręcznie, przez updater z paczki .zip nie chciało pójść tylko załączał się TWRP. W TWRP jak wybrałem paczkę to sypnęło błędami i siema :D Podejrzewam starego TWRP. Ktoś coś?