Wpis z mikrobloga

@Yrrrr: W sumie też bym chciała, żeby moja Promotor tak zrobiła. To ona kazała mi napisać więcej, bo "zawsze lepiej coś wyrzucić niż dopisać na siłę"...
  • Odpowiedz
@Kinja: xD Zawsze gniliśmy z indolentów którzy nie potrafili napisać takiej pracy w tych 40-60 stronach. To już naprawdę trzeba nie rozumieć. Tematy inżynierskie nie są długie na 100+ stron, jeżeli taka praca ci wyszła to lałaś wodę.
  • Odpowiedz
@Kinja: i gowno! Ja tez wysralem magisterke na 100+ stron a ostatecznie byla 30-40% krotsza... odrzuci Ci to na wejsciu bo za dlugie. Pamietaj ilosc nie zawsze rowna sie jakosc!
  • Odpowiedz
@Kinja: Pytanie: Kto to przeczyta? Po to prace inżynierskie się zawiera w 50-70 stronach aby ilość materiału była współmierna do tematu i zaangażowania potencjalnego czytelnika.
  • Odpowiedz
@Kinja ja napisalem 92 strony i mowili ze chyba rekord xD ale widze ze sa inni ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie moglem pisac i drugie tyle teorii ale projektu bym mial za malo xd
  • Odpowiedz
@ninakraviz: TOP 3 w kraju. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytając pewnie myślałaś, że gównokierunek na gównouczelni, co? ( ͡º ͜ʖ͡º) A tutaj informatyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Nie wiem, co dokładnie miałaś w pracy - w sensie, czy były jakieś wykresy i tak dalej. Ja miałem (prawie) tylko matematyczno-informatyczny opis pewnych zagadnień kryptograficznych. Być może to, że praca była wyłącznie teoretyczna wpłynęła na to, że tylko stron wystarczyło.

A tak w ogóle, to uważam, że pisanie prac dyplomowych to dramat. Tylko przepisujemy książki i inne.

TOP 1


@ninakraviz: UW czy UJ? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@Ursa_Major: tak się da?! XD

Chciałabym mieć krótszą pracę, ale to chyba urok mojej Promotor. Druga dziewczyna od niej tez tyle ma... Prace które od niej dostałam do wglądu to samo...
  • Odpowiedz
@Kinja: 130 stron na inżynierkę to bardzo dużo. Aż dziw, że nie macie górnej granicy - ja swoje obie prace musiałem skracać, bo promotor uznawał, że praca jest zbyt długa.
  • Odpowiedz