Wpis z mikrobloga

U mnie priorityline nadal się nie ruszyło - wisi nadal na tym samym statusie. Na ticket gearbest mi odpisał, że paczka już dotarła do mojego kraju i wkrótce u mnie będzie - gearbest ściemnia, czy zmienili sposób wysyłki i paczka idzie na innym tracking nr?
#gearbest

#tracking
#priorityline
  • 72
  • Odpowiedz
pisałem do supportu na live chat i podali, że paczka nie jest zagubiona i trzeba czekać, mają tylko opóźnienie...

@stjimmy: tylko żeby się za chwilę nie okazało że mają kolejne opóźnienie... tym razem przez orkan Fryderyka
  • Odpowiedz
@Itho_mas: @thatguy93: @stjimmy: @Itho_mas: @czerwonyziemniak: @Aruzz: @adamkoska:
no i jak tam? u mnie jakieś dziwne ruchy w przeszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) znów Praga się pojawiła
Data Lokalizacja Opis
2017-12-05 09:50:00 Southall Your parcel is on its way
2017-12-05 11:28:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
2017-12-05 11:29:22 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana
2017-12-05 17:50:00
  • Odpowiedz
@krokof: @stjimmy: u mnie pojawila sie znowu Praga tylko z 5 dni pozniej niz wczesniej, doszedl status znowu z 12.01, ze idzie na nastepna stacje ogolnie ten tracking smierdzi takimi fake statusami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojciech-f: @thatguy93: @Enpire: @stjimmy: support mi napisał żebym szukał paczki w dpd bo oni ją mają, śmierdząca sprawa. dali czas do 28.01. Jak nie znajdzie się paczka mam do nich pisać a oni mi zrobią "satysfakcjonujące rozwiązanie". Wydaje mi się, że to wał z tym trackingiem. Czy mogę prosić o komentarz @Andczej:
  • Odpowiedz