Wpis z mikrobloga

Co ile wymieniacie grzałki? Mnie wychodzi, że co 5-6 miesięcy i nie wiem czy coś ze mną nie tak. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Palę jeden owocowy smak, 50/50 VG/PG, 12-9mg, ok. 10ml dziennie. Tank to Smok TFV8 Baby, grzłka Q2 0.6ohm.
Wynika z tego, że na jednej grzałce spalam ponad 1.5 litra soczku. (σ ͜ʖσ)
#epapierosy #tfv8 #liquidy #vape #smok
  • 21
  • Odpowiedz
@easterboy: damn, ja to się tak cieszę, że już mi się odechciało bawić RBA, i to mimo, że kręciłem najprostszy drut SS.
@JanushRybak: optymalnie, na poprzednim tanku też tak zmieniałem, a ten Smok jakiś #!$%@? zaczarowany jest.
@siadatajta: o widzisz, zapomniałem o tym liczniku, zerknąłem zatem - 37300 buchów przez 4 miechy, czyli ponad 300 dziennie xD
  • Odpowiedz
@easterboy próbowałem już kilku atomizerów i szczerze mówiąc te od smoka wcale nie oddają źle smaku. Pewnie znajdą się jakieś lepsze, ale i tak nie mam na co narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@radziuxd co 5-6 miesięcy i 10 ml dziennie. LOL. Zaglądałeś do takiej starej grzałki? Można poprosić fotkę po rozmontowaniu? Najwyżej na siłę rozerwij. No chyba że zarzutka.
  • Odpowiedz
  • 1
@radziuxd ślicznie dziękuję. Jeśli tak wygląda grzałka po takiej ilości liquidu i 5 mies. to chylę czoła. Trochę jednak dalej nie mogę uwierzyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@18plus: Dodam dla ścisłości, że grzałka siedziała dokładnie od 23.08.2017, a poprzedniczka wytrzymała od 2.02.2017, bo specjalnie zacząłem zapisywać, kiedy zorientowałem się, że jestem jakimś wyjątkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo masa osób na forach narzeka na wycieki przez dolne otwory, wiadomo, że może to zależeć od gęstości płynu czy samej grzałki, ale mój TFV8 Baby nie przeciekł przez prawie dwa lata nigdy.
Wracając do grzałki.
  • Odpowiedz
  • 0
@18plus to, że wata jest czysta i nie ma nagaru na drucie nie oznacza, że jest ok. Nie wiadomo czy z czasem podczas grzania drutu nie zaczyna się on lekko utleniać, a my to wdychamy do płuc. Ja tam wolę wymienić co 1-2 tygodnie, bo koszt nieduży. No chyba, że mną się smoka i za grzałkę płaci się tyle co za 5 metrów drutu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@18plus: @Soczi: jebnąłem się Mirki, coś mi się #!$%@?ło, że Baby ma 5ml pojemności, a ma 3ml, więc palę 6ml dziennie co daje niecały litr na jednej grzałce.
@JanushRybak: Zapomniałem wczoraj odpisać, przy 0.6ohm palę na 28-33W.
  • Odpowiedz