Wpis z mikrobloga

@windykator_: co japrdl ??? ... chłopczyku ty miałeś kiedyś na sobie garnitur? chyba póki co tylko w fartuszku szkolnym #!$%@?&sz bo nie masz pojęcia o najbardziej #!$%@?ący&m zjawisku świata - satynowej koszuli wyłażącej ze spodni przy najdrobniejszym ruchu mimo że pasek w spodniach jest już tak zaciśnięty że ustają funkcje życiowe....
Mam ze cztery takie uprzęże i jest to najlepsza rzecz jaką ludzkość wymyśliła od czasu wynalezienia koła.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że to jest zajebiście przydatne, ale gdybym miał się rozbierać z tym na sobie przed różową to bym skisł trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marihlana123: będzie. to nie jest uzależnione od szerokości koszuli, tylko jej długości, a koszula wpuszczana w spodnie zawsze musi być za długa,bo by wyszła inaczej ze spodni przy siadaniu całkiem. i by był nie ponton, tylko pomarszczona sukienka : p
  • Odpowiedz
@sp0q: kup sobie gloka... ściągasz portasy i rzucasz go na ziemię... różowa pyta... co to co to... a ty mówisz... ehh, ta #!$%@?&a uprząż wcale gloka mi nietrzyma.... plusy są dwa :
- odwracasz uwagę od tych szelek,
- różowa ma mokro i nie wymaga już gry wstępnej,
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz