Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
cześć Mirabelki i Mirki, chciałbym się komuś wygadać. Będzie krótko i na temat, byłem z swoją #rozowypasek prawie 2 lat, lecz koniec konców się rozstaliśmy, były te gorsze i te lepsze chwile, z przewagą na te lepsze chwile. Lecz coś się popsuło i #rozowypasek zdecydował że nie chce już ze mną być i zakończyła związek. Ja się jeszcze starałem to naprawić, utrzymywaliśmy dobry kontakt przez około 2 miesiące, lecz już wtedy nie byliśmy razem, raczej jako przyjaciele. Po tych 2 miesiącach ona stwierdziła ze nie możemy utrzymywać kontaktu wcale. No i tu zaczyna się właściwa historia, chciałem kogoś poznać na #tinderze lecz gdy już z kimś pisałem, albo nawet pare razy się spotkałem to koniec konców, te poznane dziewczyny mi się nudziły, najpierw jedna, potem druga z która pisałem i się nawet spotkałem itd. Cały czas myślę o mojej byłej #rozowypasek, po prostu cały czas ją kocham, od zerwania mineło już 5 miesięcy, a ja dalej ją kocham i nie wiem co z sobą zrobić, bardzo tęsknie za nią. Mimo że czasem się nie dogadywaliśmy i wiem że nie bylem idealnym #niebieskimpaskiem , po prostu nie mogę o niej zapomnieć, cały czas mam jej obraz przed oczami. co zrobić? Nie mogę nikogo poznać i nawiązać kontaktu bo caly czas kocham moją byłą, nie ważne czy laska którą poznam będzie 10/10 to i tak mi z dnia na dzień przestanie się podobać. Czekam na dzień w którym moja była napisze do mnie i powie mi że tęskni, ale chyba prędzej zostanę prezydentem XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 4