Wpis z mikrobloga

Bądź mną

zamykasz pewien etap. Jestes w plecy 30k przez nieuczciwych ludzi, ale w końcu masz to z głowy

wychodzisz na parking do auta, żeby odjechać w siną dal. Zabytkowe auto r-------e. Uff za wycieraczka wizytówka z notka. #dobryczlowiek

jedziesz z r--------m światłami po dziecko do żłobka, bo za 20 minut oddadzą do opieki społecznej

dzwonisz na telefon z wizytówki. Dziękujesz za uczciwość. Okazuje się, że koleś za Tobą zapakowany dostał rykoszetem i się na Ciebie drze...

znając policję, bierzesz sprawy w swoje ręce, szukasz nagrania z zdarzenia #csi

okazuje się, że kamera nieopodal mimo dalekiej odległości uchwycić zdarzenie, okazuje się, że ochroniarz to widział i wrzucił kadr już 2 dni wcześniej do auta tylko kartka wpadła pod siedzenie.

masz nagranie, idziesz na policję, niestety nie widać nr rejestracyjnych, ale jesteś spokojny, bo to ślepa uliczka i przy wyjeździe jest jakiś 8 kamer w tym 4 miejskie.

po dluzszym czasie dzwonisz na policję spytać jak sprawa się ma. Policjant mówi, Ci, że nie zdarzył przez 2 tygodnie zabezpieczyć monitoringu i sprawa pójdzie do umorzenia z braku dowodów. Po 2 miesiącach nie zrobił nic, proponuję wysłanie dzielnicowego aby poszukać sprawcy SiC

umarza sprawę z braku dowodów.

dostajesz list z ubezpieczeni, że znaleźli miesięczna "dziurę" w ubezpieczeniu, dostajesz karę 4k.

zostajesz z r-------y zabytkowym autem i 4 k kary


Czy można zaskarżyć policję o opieszałość?

Policjant powiedział, że mogłem sam zabezpieczyć nagrania, spytałem czy mam kupić peleryna i rajtuzy i za nich Łapać przestępców...

Masakra. Coś da się zrobić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach