Wpis z mikrobloga

Oglądałem właśnie zwiastun Nintendo Labo i przypomniały mi się beztroskie czasy dzieciństwa i latania co środę po nowego Kaczora Donalda. A w nim jako dodatek właśnie różne tekturowe zabawki czy gry, wszystko do samodzielnego złożenia. Brało się klej i jazda. A potem zabawa albo granie jeśli to była jakaś planszówka (a często planszówka zręcznościówka).

I właśnie wtedy ten kolorowy kawałek tektury wystarczał do fajnej zabawy często ja długi czas.

Ktoś pamięta sklejany, tekturowy "komputer" ? Skubaniec działał!

Nie zdziwię się jak Nintendo tą zabawką znów będzie drukować pieniądze.
#nintendoswitch #nintendo #gimbynieznajo #nostalgia #kaczordonald #lata90
Krupier - Oglądałem właśnie zwiastun Nintendo Labo i przypomniały mi się beztroskie c...

źródło: comment_47j32OIpeHVHP7UoCq8o7sTxP1BKMza3.jpg

Pobierz
  • 22
@MZ23 Nosiłem jak #!$%@?. Mój ojciec miał sklep swego czasu i jako gówniarz wkrecalem sobie że jestem ochroniarzem i chodziłem po sklepie obserwując ludzi przez lusterka (ʘʘ)
@Krupier: jakie świetne! Za dzieciaka się tak na to nie patrzyło, ale da się zauważyć, że nawet taki dziecięcy KD tak poszerzał wiedzę i rozwijał kreatywność, że nie wiem czy obecnie te wszystkie apki i tablety dają temu radę.
@HonyszkeKojok ano, do takich samych wniosków doszedłem. Niby kawałek tektury, ale jakieś umiejętności rozwijało. A ile zabawy przy tym było.

Nie polecam dziś KD kupować bo się załamiesz. :p
@Krupier mam wspomnienie z dzieciństwa, były wakacje, siedziałem w domu z babcią, mama spóźniała się z pracy, ale jak w końcu przyszła to dała mi kaczora donalda z takimi sztucznymi zębami, nawet okładkę mam w głowie, ale tak jakby za mgłą (ʘʘ)
Ktoś pamięta sklejany, tekturowy "komputer" ? Skubaniec działał!


@Krupier: To chyba taki lejek był gdzie się ustawiało "przełączniki" i wrzucało kulkę? Zielony chyba był.