Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo, mam pytanie. Wy to #!$%@? serio oglądacie, komentujecie i się tym jaracie? Ja #!$%@?ę... Żal mi was. Pozdrawiam

PS. Pytam bo mimo, że mam #patostreamy na czarnej liście to mi jakimś cudem jeden wpis z tym czymś wyskoczył...
#rafatus
enzojabol - Przepraszam bardzo, mam pytanie. Wy to #!$%@? serio oglądacie, komentujec...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: kolejny...z tego co widziałem (i też dodałem na czarno) ludzie na vipoku oglądają i komentują między innymi: kuchenne rewolucje, milionerów, rolnik szuka żony, jaka to melodia i wiele wiele innych rzeczy, ale nie wchodzę ludziom i nie mówię że "serio wy to oglądacie?"
  • Odpowiedz
  • 8
@Alorotom: Nie wiem czy kolejny bo jak napisalem, mam to na czarnej i nie śledzę A pojawiło mi się na blogu bo ktoś nie otagowal tego #patostreamy

A do meritum. Co ty porównujesz xD tą skrajną degenerację zostawiasz ze słabymi programami rozrywkowym? No #!$%@? xD jednak to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
@enzojabol: Na prawdę pytasz dlaczego ktoś to ogląda? Przez całe swoje życie nie doszedłeś do wniosku, że ludzie lubią oglądać przemoc i seks? A nie zastanawia Cię sukces takich programów jak Jersey Shore, ex na plaży itd? Rafatus to to samo x1000. A czemu ludzie lubią to oglądać? Dlatego, że to jest ciekawe, bo na codzień nikt normalny nie ma z tym styczności. Dużo się dzieje, jest interakcja z twórcą,
  • Odpowiedz