Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem się zastanawiam czy selekcja noworodków w Sparcie nie była najgenialniejszym pomysłem ever. Przecież to co my teraz robimy z tą całą medycyną to jest parodia. Ogromne koszty finansowe i społeczne leczenia ludzi, którzy nie mają szans na normalne życie. Skazywanie ich rodzin na wieloletnie cierpienie. Osłabianie genów ludzkości też powinno być brane pod uwagę. Wiele chorób i dysfunkcji pewnie dałoby się wyeliminować poprzez likwidację wadliwych genów. Co o tym myślicie?
#przemyslenia #kiciochpyta #medycyna #genetyka #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 53
  • Odpowiedz
a w szczególności 80+, takie co nawet świadomości nie mają tylko leżą po to żeby szkodzić


@nickszalinski: Bardziej miałem na myśli tzw. choroby cywilizacyjne, których odpowiedzialni ludzie starają się uniknąć dbając o zdrowie, kiedy jeszcze można to robić niewielkim kosztem.
  • Odpowiedz
Na szczęście to się leczy tylko prywatnie, NFZ powie "weź przestań żreć".


@nickszalinski: To nie jest zła metoda. Poważnie. Ludzie otyli są generalnie otyli, bo są na coś chorzy albo jedzą za dużo oraz za często cukry proste. Zmagazynowali mnóstwo energii w postaci tkanki tłuszczowej i najszybciej ją spalą, gdy przerzucą się na dietę: woda + mikroelementy.
Nie chce mi się linkować do źródeł, to tylko wypok.

#niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że lepiej żreć słodycze niż owoce i warzywa?


@nickszalinski: na tyle mało, że to bez wielkiej różnicy czy jedno, czy drugie. Ludzie otyli często mają problem ze zbyt wysokim poziomem insuliny, więc im mniej cukrów w ogóle, tym lepiej.

no i białko oczywiście


@nickszalinski: Niekoniecznie. Ludzie otyli to często szkielety z tłuszczem, jak będą się jako tako ruszać, to organizm nie będzie palił mięśni. Organizm potrzebuje coś
  • Odpowiedz