Wpis z mikrobloga

@Luminek: wątpię, miernik po prostu stawia w szereg w obwodzie rezystor pomiarowy, a QC jest uruchamiany w momencie jak dwa urządzenia się ze sobą dogadają po liniach danych, ale zainstaluję apkę i sprawdzę jakie jest napięcie ładowania bez miernika.
  • Odpowiedz
@D0m3L: mam taki zwykły piorun, nie w kółeczku. Note 4 z Snapdragonem ma Quick Charge (a konkretniej to sam procesor posiada jego obsługę), ale chyba jest to zablokowane, nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy w systemie czy sprzętowo, dlatego pytam kogoś kto z tym kombinował
  • Odpowiedz
@xerxes931: redmi note 4x = rn4x Też właśnie się przesiadłem z mi4c na którym było qc2,0 i byłem w szoku, że tak wygląda sytuacja. Pomoc w którymś z modeli redmi 3 odblokowali qc, przy okazji którejś aktualizacji, ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo się nie zagłębiałem.
  • Odpowiedz
@plonez80: no właśnie ja mam Redmi Note 4 *Global* z Snapdragonem i B20, który z tego co mi wiadomo to to samo co w Azji Note 4x, ten sam procesor, ułożenie nadajnika IR i diody powiadomień, ilość dziurek przy głośniku, a na forum miui polska piszą

Wersje Note 4X i Note 4 Global nie różnią się praktycznie niczym, oprócz liczby obsługiwanych częstotliwości, ładowarki i certyfikatów europejskich. Fizycznie są takie same!

  • Odpowiedz