Wpis z mikrobloga

trochę #pokatacho bo aktualnie mam co pokazywać :), trochę #heheszki z #pracbaza u #trzymaczkierownicy Taki krótki dzień pracy #kierowcy na #ciezarowki mi się dziś trafił. Pojechałem, odpaliłem, w oczekiwaniu na dyspozycję posprzątałem w kabinie i na pace (przez noc solidną taczkę śniegu napadało), przyjechała cysterna to kobyłę (bo przecież nie konia) napoiłem. I niestety kierownik wysłał do domu. Trochę nie fair, że nie powiadomił już z samego rana, bo niektórzy ponad 130km do roboty jechali.
Przy okazji prośba/pytanie do oblatanych w temacie. Czy taka obsługa tacho/zawartość wydruku jest OK, czy lepiej przez miesiąc Krokodyli unikać? :) O tym że powinno być ze dwie minuty młotków przez ruszeniem wiem, ale w Polsce chyba nikt się o to nie przyczepi? Co robię źle, że nie ma sumy kilometrów na wydruku?
Pobierz totalski - trochę #pokatacho bo aktualnie mam co pokazywać :), trochę #heheszki z #pr...
źródło: comment_VB1CiSX0jo37ReGi5Wy7PETODdsjNZFc.jpg
  • 8
A! I zapomniał bym. Koparkę pomogłem odpalić na kable. :) Co prawda operator w ramach rewanżu mówił coś o jakiejś flaszce, ale nam wystarczy że już wiemy kto na budowie ma kable do odpalania :) Jak będzie przestój do poniedziałku, to ten itemek może być na wagę złota. :)