Wpis z mikrobloga

@kiszczak:
możemy równie dobrze nic nie robić i patrzeć jak upada nasza cywilizacja bo przecież życie jest jedno i trzeba się wyszaleć na studiach, dać dupę 20 facetom i pić litry alkoholu weekendami.
  • Odpowiedz
@alh3 Dlaczego tak polaryzujesz kobiety? To, że jesteś na tle innych samców na tyle gorszy, że nikogo nie masz, nie oznacza, że kobiety się tylko #!$%@?ą. Jest mnóstwo fajnych par.
  • Odpowiedz
@kiszczak:
brzydka kobieta 4/10 może znaleźć faceta w 24h a facet może szukać pół roku a i tak może nikogo nie znaleźć. Dlaczego więc mamy opodatkować facetów, którzy szukają i są samotni a nie kobiety, które nie szukają stałego związku tylko chcą szaleć?
  • Odpowiedz
@alh3 Nie przyrównuj wszystkich facetów do swojego niskiego poziomu. Czy to Ci się podoba czy nie, są mężczyźni, którzy tak jak kobiety nie mają problemu ze znalezieniem sobie partnerki.
Jeśli masz kompleks to zawsze możesz zmienić płeć.
  • Odpowiedz
@kiszczak:
mój poziom jest wysoki dlatego nie mogę nikogo znaleźć a brudny seba nie ma problemu z tym, żeby zadawać się z najładniejszymi dziewczynami.. dlaczego? bo taki seba pije, imprezuje a różowe chcą się wyszaleć więc zadają się z takim niedorajdą. Poza tym jeśli mężczyźni nie mieliby problemu ze znalezieniem sobie partnerki to skąd tyle singli i prawiczków? Dlaczego dziewice są rzadkością?
  • Odpowiedz
@alh3 Znów ta polaryzacja. Tylko sebki wyrywają-porządni nie. Znam wielu porządnych, którzy mają wspaniałe żony. Z braku ruchania rzeczywistość masz zaburzoną. Może dla Ciebie nie starczyło dziewicy, bo ja miałem już dwie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak:
skazałeś te dziewczyny na samotność albo nieszczęśliwy związek bo nikt przy zdrowych zmysłach nie weźmie używanej różowej. Poza tym to, że kogoś tam znasz nie oznacza, że wszyscy tak mają. Ja np. znam wielu wysportowanych i dobrze zarabiających facetów i nie wiem skąd ta bieda w polsce.
  • Odpowiedz
@alh3 Nikt o zdrowych zmysłach nie zwraca uwagi ma kawałek błony w kroczu xD
Nie widzisz pewnej zależności? To właśnie Ci, którzy skupiają się na tych nieistotnych sprawach tkwią w swoim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@alh3 mi się wydaje że twój poziom jest niższy niż kogokolwiek, bo traktujesz ludzi jak jakieś gorsze poczwary a dodatkowo kobiety jako puszczające się dziwki.
  • Odpowiedz
@alh3: a jak faceci #!$%@? ruchaja te laski bo przeciez ktos te laski rucha skoro daja no kto ? faceci myslimy tylko o jednym ruchalibysmy wszystko co sie rusza .. nie obrazaj kobiet bo to jest powod czemu masz tylko Wykop
  • Odpowiedz