Wpis z mikrobloga

@Cooltec: a ok, jeśli chodzi o r/gainit to faktycznie nie jest to program do stricte nabierania masy. Stronglift jest spoko jak chcesz zbudować technikę w podstawowych ćwiczeniach i sile. Prostota to wielki plus tego programu, dla mnie w 5x5 Sakera za dużo ćwiczeń jest :)
@Cooltec: to zależy czemu szukasz czegoś innego. Przestałeś progresowac w strongliftach? Chcesz się bardziej skupić na budowaniu masy mięśniowej?
@mour: Już teraz rozglądam się za czymś co będę robił później, i dowiaduję się - lubię wiedzieć, mieć plan, zamysł. Strongliftem chcę pociągnąć tak długo, aż utknę na przysiadach/ohp na dłużej niż 3 tyg na jednym ciężarze.

Mój plan jest póki co taki, aby porobić trochę siłę, i kolejny plan też chciałbym by był nastawiony pod siłę.

Podejrzewam, że masa i tak wejdzie, niezależnie od tego czy będę robił trening na
@Cooltec: polecam w takim razie kanał squatsandmilk na youtubie, w szczególności materiały o sposobach progresji i wprowadzaniu bloków siłowych/masowych w treningu. Co do konkretnych planów dla zaawansowanych nowicjuszy/sredniozaawansowanych to warto zainteresować się 5/3/1 i Texas Method
@Bartkolesss:

"GSLP albo FBW Sakera (IMO w tym planie lepiej zamienić 5x5 na 3x5 z ostatnim setem AMRAP)."

Napiszesz coś więcej? Czemu zmieniać teoretycznie dobry plan?
@Cooltec: Madcow z tego co kojarzę bardzo podobny do stronglifts tylko nie ma 5 serii po 5 tylko jedna seria po 5 do której dochodzisz rampą