Wpis z mikrobloga

Mikołaj 22 Szczecin

Zgłoszenie nr 147 z dnia 2018-01-16 17:38:51

Imię: Mikołaj
Wiek: 22
Miejscowość: Szczecin
Kim jestem?
Hej, stwierdziłem, że co mi szkodzi napisać :D A więc graj muzyko! Jak dotąd słabo trafiałem z miłością,bo co to za miłość, której nie stać na trochę poświęcenia. Studiuję kierunek, który zapewnić ma mi miejsce w szeregach naszej wspaniałej armii, jednak gdzie wyląduje to się okaże. Jestem otwarty, sądzę, że towarzyski, uwielbiam spontaniczne wypady i otwarte głowy :)

Wygląd
186 cm, 85 kg(ale walczymy), nie dopasowałbym się ani do grubych ani do szczupłych(styl życia endo). Wiecznie cieszący się krótkowłosy brunet, który zwraca uwagę na swój ubiór. Swój styl określiłbym jako casual, dopasowuje się do sytuacji. Lubię jednak ubierać się w uniformy (garnitur itd.) kiedy mam do tego okazję.

Zainteresowania
Uważam, że człowiek powinien się rozwijać i interesować się wieloma rzeczami, jednak w moim kręgu zainteresowań znalazło się wybuchowe połączenie sztuk walki i literatury. Szybki rozdział Dana Browna a pozniej na sparing? Czemu nie. Przez 3 lata trenowałem kyokushin, wcześniej chwilę boks, jednak ostatnio przerzuciłem się na mieszane sztuki walki (nadal szukam swojego stylu). W nowym roku chciałbym wystartować w zawodach. Co się tyczy literatury, jej zakres jest naprawdę rozległy- od książek psychologicznych(np Cialdiniego ;))po Sapkowskiego. Uwielbiam podróżować, wręcz kocham góry(dzięki życie za urodzenie się nie w tej części kraju :D) a najlepiej jakby była to podróż pociągiem. Powoli wracam do biegów, chciałbym znów zacząć grać w ręczną ale jakoś nie mogę się zmotywować. Wyjścia do pubu, na pokera czy do klubu? Czemu nie.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim wierność, jest to moim zdaniem największa zaleta, której wielu osobą brakuję. Chociaż z drugiej strony, kim jestem żeby cokolwiek od Ciebie oczekiwać? :) Staram się cały czas rozwijać i fajnie byłoby gdyby 2 połówka też robiła coś w tym kierunku. Poszukuję kogoś, z kim będę mógł napisać nową opowieść, kogoś z poczuciem humoru, dystansem do świata, kogoś kto będzie moją kumpelą, przyjaciółką, kogoś z kim kiedyś spojrzę na zdjęcia i powiem "warto było'. Kogoś kto będzie równie spontaniczny :) Jeżeli chodzi o wygląd, uważam, że jest istotny( i nie ma co się tu oszukiwać) ale jednak nie stoi i moim zdaniem nie powinien stać na 1 miejscu. Bo on w końcu przeminie, prawda? Nikogo nie skreślam na starcie, może to Ty jesteś tą której szukam :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ruszamy gdzieś razem, na wyprawę, po przygodę. Zabieramy namiot, kawę w termos i wsiadamy w pierwszy pociąg w góry. Nic nas już nie zatrzyma. Jesteśmy tylko my, górskie szlaki, ognisko i niebo pełne gwiazd. Generalnie idziemy tam, gdzie nogi nas poniosą. Oczywiście nie mam też nic przeciwko kawie, ciepłemu kocowi i fajnym filmie w chłodną zimową noc :) Chociaż teraz jak sobie pomyślę to Woodstock to by było też coś :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Myślę, że dzieci to przede wszystkim obowiązek, decydując się na nie powinniśmy mieć najpierw stabilną sytuację życiową i finansową, chyba każdy by chciał aby jego potomek miał jak najlepszy start. Papierosów nie palę(wiem, że momentalnie bym się uzależnił), narkotyków nie biorę(chociaż biorących nie potępiam), co do alkoholu- od czasu do czasu. Ślub? Może, zobaczymy w przyszłości.

Niektórzy mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła- ale kto powiedział, że w piekle jest tak zle? Znacie kogoś kto tam był i wrócił? :D A tak na poważnie to chętnie porozmawiam na każdy temat. Wystarczy, że napiszesz ;)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyszczecin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Mikołaj 22 Szczecin

Zgłoszenie nr 147 z dnia 2018-01-16 17:38:51

I...

źródło: comment_6rrko6flSBYxF5jrdyPB7BuynFQTE3hu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz