Wpis z mikrobloga

[klikklik](http://www.filmweb.pl/serial/The+End+of+the+Fing+World-2017-789148)
Właśnie skończyłem ten serial i jestem pod całkiem sporym wrażeniem. Cieszę się, że powstało coś w tej tematyce i żałuję, że nie słyszałem wcześniej o komiksie. Nawet aktorzy spisali się na medal, chociaż chłopca już widziałem w wielu innych produkcjach i nie było to dla mnie zaskoczeniem. A nóż widelec się jakiemuś Mireczkowi spodoba.
Polecam. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#seriale, #kino, #polecam
Pobierz c.....z - klikklik
Właśnie skończyłem ten serial i jestem pod całkiem sporym wrażeni...
źródło: comment_liYBzNWlvOO3mSd8wbr3Hh3ldd3Rwb2N.jpg
  • 9
Jak dla mnie serial nie najgorszy, ale mimo wszystko lekko się zawiodłam. Muzycznie oczywiście na plus, ładna stylistyka, parę(!) ciekawych ujęć, ale nic poza tym. Obejrzałam w jeden wieczór i nic mi z tego nie pozostało. W sumie ile można oglądać filmów z alternatywną muzyką i ładnie ubranymi nastolatkami?
Mimo wszystko ciekawi mnie komiks.

@agus123123: No postać dziewczyny z początku pozostawiała wiele do życzenia, dlatego z czasem nawet, gdy troszeczkę zaczęła się zmieniać w ciekawszą kreację, widz miał w głowie te pierwsze momenty...
A co do nastolatkowych serii... Nie widziałem ich wiele, więc nie jestem w stanie przedstawić swoich myśli na tyle odpowiednio, żeby w tym temacie się wypowiedzieć. Zdaje mi się, że teraz jest taki trend, że w serialach i filmach widzimy coraz więcej