Wpis z mikrobloga

Cześć, sprawa ma się tak, że shipuję coś po raz pierwszy z Ameryki i jestem zaniepokojony. Ostatni update trackingu był 23 grudnia i dotyczył odlotu danej paczki z lotniska w NY, nie było żadnych uaktualnień od wtedy, paczka jest "in transit" więc generalnie #!$%@? wie co się z nią teraz dzieje bo do dzisiaj żaden update nie wpadł. Ktoś miał podobną sytuację, jakieś protipy?
#usps #usa #poczta #pomocy #pocztapolska #przesylki #paypal
  • 35
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: czesc :) niestety Ci nie pomogę ale pociesze Cie, ze mam identyczna sytuacje. Ostatni status : December 23, 2017, 10:30 pm
Departed
NEW YORK, UNITED STATES
Your item departed a transfer airport in JOHN F KENNEDY INTL, NEW YORK, UNITED STATES on December 23, 2017 at 10:30 pm. The item is currently in transit to the destination.

Bu! :( łączę sie z Toba w bólu :D ( ͡
  • Odpowiedz
@Kamiiila: Hej :D. Wczoraj w nocy na szybko rozważałem opcje. Według dziwnych forów można robić claima/inquiry u paypala żeby odzyskać pieniądze (nie zgłębiałem aż tak), gdy zaś na stronie usps chciałem się z nimi kontaktować dostałem auto-odpowiedź w postaci jak na skrinie. Każą mi kontaktować się z US senderem, w moim przypadku TopKnotGoods. Prędzej jak w sobotę tego nie ogarnę bo sesja, Ty masz jakieś plany czy czekasz? ;d
DragonCyclopWizard - @Kamiiila: Hej :D. Wczoraj w nocy na szybko rozważałem opcje. We...

źródło: comment_COPLV4DD1dipZmjxCuBVrhnFhDHRera5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: nie wiem :D ale milo, chociaz ze moja paczka nie jest samotna :D pisalam do sklepu, ktory wyslal paczke kiedy paczka bedzie. Odpisali, zebym miala na uwadze, ze paczka idzie 10-14 dni roboczych. Cierpliwie czekalam . Gdy ten termin uplynal napisalam do usps czy wiedza czy paczka w ogole dotarla do Polski. Nie oni nie wiedza. Czy wiedza gdzie jest. Tez nie wiedza. No wyleciala. Tyle tez wiem. Pisalam
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: odpisali mi z tego drugiego maila. Podejrzewam, ze dostaniesz ta sama odpowiedz :p czyli : Thank you for contacting the Consumer Advocate Office.


Our Records indicate your item departed our International Service Center for Poland on 12/23/17. Please know the United States Postal Service cannot intercede in the Customs process and allow time for this process and for it to reach its
Kamiiila - @DragonCyclopWizard: odpisali mi z tego drugiego maila. Podejrzewam, ze do...

źródło: comment_j4LT6idKric0z6Ubf9aLQlZ6b3GbJYYi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: no :/ spytalam sie czy chociaz wiedza czy dolecila do Polski czy utknela gdzies po drodze np we Frankfurcie ale niestety sie nie dowiedzialam. Jak cos sie zmieni w statusie czy doreczeniu dam znac ! :) badzmy dobrej mysli. Szkoda tylko , ze sa teraz w czarnej dziurze :D ale dojda. Kiedys :D myslalam, ze moze na poczcie zawineli albo przepadla ale skoro Twoja jest w identycznej sytuacji to
  • Odpowiedz
@Kamiiila: tyle dobrze, że to był prezent świąteczny dla mnie, nie dla kogoś, więc poczekam. Jeśli nie pojawi się jakoś do drugiego tygodnia lutego to chyba nigdy. Teraz zwróciłem uwagę, leciały jednym samolotem najprawdopodobniej, to samo lotnisko, dzień i godzina xd
  • Odpowiedz