Wpis z mikrobloga

UWAGA SPOILER
Dla tych co nie skończyli Breaking Bad albo Better Call Saul.

Dobra, właśnie skończyłam oglądać Saula i jedyna rzecz której mi brakuje to mała niteczka łącząca Walta/Jessiego z Saulem. Oh gdyby chociaż minął jednego z nich na światłach, serial byłby dla mnie na 110%.

Niestety moje pierwsze podejście do Saula było nieudane, spisałam serial na straty, ale to samo było z BB, później widziałam BB drugi raz, ale nie sądziłam, że wrócę do Saula więc nie przyglądałam się uważnie jego postaci w BB w znaczeniu jego przeszłości.

Ogromny plus za rozwiązanie zagadki Hektora na wózki, geniusz!
Zastanawia mnie jeszcze, czy mi się coś przesłyszało, czy faktycznie Saul w BB mówi coś na temat swojej byłej żony albo w ogóle fragmentów przeszłości? To mnie ciekawi.
Zakładam, że przedział czasowy między końcem Jimmy'ego a początkiem Saula widziany przez twórców wynosi mniej więcej tyle ile czas jego zawieszenia licencji, ale zastanawiam się ile smaczków mi uciekło przez nieuważne oglądanie BB.

Może ktoś z Was doda coś od siebie.

Serial geniusz.

#bettercallsaul #breakingbad #bcs #bb #seriale
  • 4
@Flisak: wiedziałam, że coś o tym mowił, ale nie że tak trafnie

@TrueSlav: 99% spoilerów na mirko nie jest faktycznym spoilerem do niczego tylko jakimś off-topem od głównego wątku i najczęściej jest automatycznie otwierana bo nikt się nie spodziewa tam realnego spoilera