Wpis z mikrobloga

@fegwegw: ogólnie rozumiem to tak. Napisać klasę w której podajemy argumenty typu imie, nazwisko itp. Nie rozumiem co ma oznaczać słowo przechowywać? Mam tworzyć nowe obiekty po prostu i dodawać do tablicy czy w pliku.txt. Druga sprawa co mam u nich porównywać? Ogólnie nie mam pomysłu jakby miał program wyglądać
@NiePrzystosowanyDoZycia: wydaje mi się, że przechowywać możesz w pamięci, czyli istotnie jakaś lista czy set. Porównywanie może zrób po konkretnych danych osoby? Generalnie, ja bym zrobił tabelę w 4 sortowalnymi kolumnami (imie, nazwisko, wiek i wzrost, o ile w treści zadania nie są wyszczególnione wymagane dane).
Jak wróce do domu to będę siedział i robić po nocy, problem jest taki że wracam 23-24 dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°) i to nie jest impreza, spotkanie ze znajomymi itp. Inna sprawa


@NiePrzystosowanyDoZycia:
@NiePrzystosowanyDoZycia: Jeżeli są rzeczy których nie możesz zrobić samodzielnie to możesz je zlecić. Myślę, że znajdziesz jakiegoś chętnego na mirko albo jakimś portalu dla freelancerów. To czy będziesz to robił w nocy
@zly_dzien: @fegwegw: zrobiłem coś takiego. Chce aby użytkownik wpisywał wszystko, klikał dodaj i wyświetalało się pod spodem jako lista. Bede ją segregował alfabetycznie czy jakoś, problem leży jak tą liste wyświetlać? Jak zrobić żeby było tak ładnie jak na stronie https://docs.oracle.com/javafx/2/fxml_get_started/fxml_tutorial_intermediate.htm#CACFEHBI bez tworzenia tabeli w kodzie ale zrzuceniu jej w FXML? da się tak?
NiePrzystosowanyDoZycia - @zlydzien: @fegwegw: zrobiłem coś takiego. Chce aby użytkow...

źródło: comment_uJafqVNslkad5ZMKgilwMQbyIdTgAnrv.jpg

Pobierz
@NiePrzystosowanyDoZycia: wszystko co da się zrobić w kodzie to i da się zrobić w fxml i na odwrót. Tabelka tam w przykładzie to chyba gridPane, ale to co Ty wrzucasz to screen że scenebuildera który i tak pod spodem tworzy plik fxml, więc możesz się przełączyć na widok pliku i tam dopisać strukturę tabeli.