Wpis z mikrobloga

#alipaczka #tracking #aliexpress #dghate

Sprawa wyglada tak:
24.11.2017 chinczyk wysłał paczke
Dostałem taki tracking: LF168448829CN zgodnie z którym paczka jest już dawno dostarczona. Problem w tym, że ja mieszkam na Lubelszczyźnie, nie w Woźnikach Sląskich i żadnej paczki nie dostałem! Nie zgadza mi się również waga paczki podana na stronie Poczty Polskiej. Mianowicie 0.14kg to chyba troche mało jak na kurtke z goretexu. Chińczyk zarzeka się, że podał właściwy adres a to poczta dostarczyła pod zły. Raczej nie chce mi sie wierzyc, że paczka z Lubelskiego poszła aż na Sląsk zupełnie przypadkiem i to w dodatku tak szybko, kiedy niektóre późniejsze zamówienia jeszcze nie wyszły z Chin. Nie mogę również założyć sporu na dhgate, bo transakcja automatycznie zakończyła się razem z tym rzekomym dostarczeniem paczki pod lewy adres. Pytałem również czy to aby na pewno właściwy tracking, to dostałem wymijające odpowiedzi. Czuje sie wydymany na kilkaset zł. Da się z tym coś jeszcze zrobić?
  • 3
@JcL: Jak mam to zrobić na dhgate? Korzystam z aplikacji i nigdzie nie widze takiej opcji. Dostałem tylko info, że pieniądze zostały przekazane sprzedającemu razem z tym rzekomym dostarczeniem a transalcja automatycznie przeszła do zakończonych.