Wpis z mikrobloga

co jest niedobrego w tym pozdrowieniu? :)


@ZespolmBanku: to że swoją korpo-komunikację ustaloną zapewne odgórnie dla wszystkich szoszial mediów próbujecie przekuć na portal wykop.pl, gdzie taka forma komunikacji jest sztuczna i wywołuje uśmiech politowania?
  • Odpowiedz
@aks_762: przecież tak się pisze...
@rraaddeekk: jak nikt, ZespolmBanku kończy stopką. Tam samo robi np. marianbaczal czy któryś, znak rozpoznawczy, nic w tym złego. Wchodzą w środowisko jako ktoś konkretny i tak to podkreślają, widać że się tym "bawią", nie ma się co czepiać.

@ZespolmBanku: dobra robota!
  • Odpowiedz
@Nicescroll, Wykop nie jest kanałem komunikacji w którym mamy wgląd w dane klienta. Abyśmy mogli odpowiednio zareagować niezbędny jest kontakt klienta w odpowiednim kanale komunikacji i właściwe zgłoszenie tej sytuacji. Mimo naszych chęci poza przekazaniem czasami ogólnych informacji (trybu postępowania) nie mamy możliwości podjęcia konkretnych działań.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
@rraaddeekk, środki jakie zyskujemy z naszej działalności stają się naszymi środkami, tak jak środki zarobione przez Ciebie np. u swojego pracodawcy są Twoimi środkami, a nie Twojego pracodawcy ;)
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku nie neguję tego.
Raczej trawestowalem sławny cytat Żelaznej Damy, która mówiła, że rząd nie ma swoich pieniędzy.

Aby nie było.
Uważam, że to świetnie wydane pieniądze na promocję.
Dużo bardziej poprawiły Wasz wizerunek niż podobny budżet wydany na standardowe spoty w TV.
  • Odpowiedz
@Zielonka_atakuje: Już mi kiedyś pisałem aby z tym skończyli, bo wykop to nie miejsce biznesowe aby właśnie być cały czas sztywnym w rozmowach. Inne banki tutaj jakoś piszą normalnie. Tak jakby byli na równi z użytkownikami.

@azetka: Tak mi przyszedł pomysł do głowy. Oni to mieli zaplanowane od początku. Damy niski pułap a później powiemy, że jednak zwiększymy i mam dobrą reklamę w Polskę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz