Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chcę się rozpisywać nie wiadomo jak bardzo, więc będzie krótko i zwięźle. Byłem z moim #rozowypasek 2 lata. Rozstaliśmy się 4 miesiące temu. Wiem, że bywają dłuższe związki no ale jednak 2 lata to też sporo czasu. Co zrobić, żeby definitywnie o niej zapomnieć ? Może wyda się to głupie ale usunąłem ją z fb, bo jakoś nie mogłem znieść tego, że nie mogę do niej napisać. Od czasu do czasu wchodzę na jej insta. To wszystko nie daje mi spokoju. Macie jakieś złote rady dla #niebieskipasek ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: poblokować wszystko i wszędzie, nie interesować się, a jak już myśleć to skupić się na jej negatywnych cechach. Finalnie, dziewczyna ma być dla Ciebie zupełnie obojętna.

Generalnie, im mniej wiesz i interesujesz się, tym spokojniej śpisz. I nie słuchaj się tych, co będą proponowali żebyś znalazł sobie kogoś innego. Najpierw musisz wyrzucić to co było, żeby wziąć się za coś nowego.
@AnonimoweMirkoWyznania: pamiętaj, że nie zerwaliście bez powodu, przypomnij sobie jej wady i to w czym była ujowa, zamknij sobie rozdzial i o niej nie mysl, bo wchodzac na jej social media i rozmyslajac pakujesz w to energie i nie zapomnisz. Zainteresuj sie innymi dziewczynami i zajmij sie czymś bo im wiecej doświadczeń, tym szybciej o poprzednich zapominasz.
@AnonimoweMirkoWyznania:
1) Wejdź na stronkę xnxx.com
2) Odszukaj interesujący cię film
3) Wyciągnij bydlaka
4) Strzep sobie porządnie (najlepiej tak ze 3 razy pod rząd)
5) Wytrzyj chusteczką
6) Znajdź sobie inną przy czym nie zachowuj się jak ostatni przegryw i desperat (bo cię oleją różowe)
7) Nie zatruwaj życia nowej dziewczynie pie#$%leniem o swojej byłem (bo cię kopnie w dupę)
8) Ciesz się nowym związkiem (jak nie będzie ok to