Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Taka sytuacja... Planuję z różowym urlop na maj.. I loty już ogarnąłem wychodzi narazie spoko jak na tą chwilę ale teraz potrzebowałbym jakas sprawdzona porównywarke cen do hoteli na Teneryfie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo jakieś pro tipy na co uważać przy wyborze hotelu..

PS to moje pierwsze wakacje planowane samodzielnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#uk #podroze #hotel
  • 24
Maj to dobry termin na wyjazd. Nie ma jeszcze tłumów turystów, a pogoda jest dobra. Wybór hotelu zależy od Twoich wymagań, tj.: czy tylko potrzebujesz miejsca na nocleg (masz zamiar zwiedzać wyspę), czy tez chcesz mieć wypasiony hotel z basenami i praktycznie nie będziesz z niego wychodził. Czy chcesz mieszkać w turystycznej miejscowości pełnej atrakcji, czy też wolisz bardziej ustronne miejsce wśród "tubylców" ( ͡º ͜ʖ͡º).
Nie mogę już edytować powyższego postu :/
Jeżeli chodzi o turystyczne miejscowości to można wybierać między Adeje - będzie blisko do parku wodnego Siam Park, albo Puerto de la Cruz - trochę tańsze miejsce, ale atrakcji jakiś specjalnie fajnych to tam nie ma, za to jest więcej Polaków.
Ogólnie to hotele sprawdź sobie na TripAdvisor. Tam będziesz miał zdjęcia robione przez gości hotelowych. Skup się na nich, bo zdjęcia wrzucane przez właściciela
@adekad @MarekAntoniusz
Co prawda nie mam tak dużej wiedzy o Fuerteventurze , bo na niej po prostu nie byłem, ale na pewno mogę polecić Teneryfę. Termin wyjazdu jest ok. w sumie jedynie wahał bym się przed wyjazdem w okresie styczeń – marzec.
Co do umiejscowienia hotelu, to wszystko ma swoje plusy i minusy. Np. na południu jest kilka stopni więcej (w maju 25-30 w dzień i ok 18-21 w nocy). Niestety na