Wpis z mikrobloga

Mireczki z #bieganie #sztafeta stosujecie skarpety kompresyjne? Jeśli tak to jakie polecacie? :)

Witamy!
Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

np. 15375,59 km - 4 km - 6 km - 21,07 km= 15344,52 km

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.
@Spioooch: tak jak jest za zimno na same krotkie spodenki, ale jeszcze za cieplo na dlugie spodnie. Sprawdzaja sie jako ogrzewacze na lydki.
W zaden sposob nie zauwazylem wplywu na regen czy "zmecznie" nog na trasie.
Aczkolwiek nie wykluczam, ze inna firma, inna budowa itd moglaby wplywanc na moja ocene.
Tylko szkoda #!$%@? 100zl+ na testy, lepiej jakies buty nowe dorwac ( )
@PurpleHaze: a to ciekawe, ja mam opaski na łydki compressport i jestem na 100% pewny, że pomagają. Dużo mniejsza bolesność, testowałem wiele razy dla pewności - ta sama trasa, podobne tempo i szybciej byłem w pełni gotowy do kolejnego treningu po użyciu opasek :) a, używałem i podczas i PO biegu (po rozciąganiu zakładałem na 5-6h)
Mireczki z #bieganie #sztafeta stosujecie skarpety kompresyjne? Jeśli tak to jakie polecacie? :)


@Spioooch: skarpety kompresyjne najlepiej kompresują portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do wpływu - ponoć jedyny mierzalny jest gdy się je zakłada PO wysiłku.
Czasami stosuję jakieś tam pseudokompresyjne z lidla czy tchibo (nie pamiętam) - dość mocno ściskają. Ale stosuję po prostu dlatego że są wygodne i wysokie ¯\_(ツ)_/¯