Wpis z mikrobloga

Ostatni wieczór z 4 dniowego pobytu w Tokio. Mireczek @nokash prosił mnie bym robił fotki, to kilka zrobiłem. Jako że głównie robiłem tu szoping starych gier Nintendo to fotki głównie z szopingu :) Skarby proszę państwa, prawdziwe skarby tu można znaleźć. Nie sądzę by gdzieś na świecie były lepsze sklepy z używanymi rzeczami niż w Japonii,a już na pewno nie ma lepszych sklepów z retro konsolami i grami niż tutaj.
Wołam zainteresowanych #konsole #psx (choć za tym nie chodziłem I nie wiem czy na jakiejś fotce są psx, ale na słowo mi możecie wierzyć że jest tego równie dużo jak Nintendo) no i przede wszystkim #nintendo i #retrogaming

Kilka fotek zrobiłem na Akihabarze, kilka w "używańcach" niestety ostro spieprzylem ostatniego dnia i przyjechałem na Akihabare za późno (dzielnice na której jest najwięcej retro sklepów, ale też jest najdrożej) I nie zrobiłem fotek w najlepszych sklepach gdzie na wejściu kolekcjoner ma... Uśmiech na ustach :) zamykali wcześniej w niedzielę (u mnie dochodzi właśnie 23:45)
Na pierwszej fotce wyjście z metra na akihabare. W komentarzach fotki asortymentu na półkach sklepowych.

P. S. Może później wrzucę fotkę wszystkiego co udało mi się kupić, bo za chwilę zaczynam się pakować.
PanKabaczek - Ostatni wieczór z 4 dniowego pobytu w Tokio. Mireczek @nokash prosił mn...

źródło: comment_hSrCFnvVDcESbFt75AcwtgrYFUCQUlq1.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@preparado ciężko powiedzieć, wszystko zależy od tego w jakiej cenie dowiesz bilet, jakie chcesz mieć spanie i co chcesz jeść. Ja mieszkam w pokoju ok. 1.7x2.2 metra i jem głównie żarcie że sklepu no i czasem nie potrafię sobie odmówić sushi które uwielbiam i wcale nie jest takie drogie. Za 4 noce place ok 350zl I była to jedna z tańszych opcji na bookingu, ale rezerwowalem na krótko przed przyjazdem, da
  • Odpowiedz
  • 1
@Emill no właśnie to był mój główny target :) rok temu znalazłem tylko jednego który na Akihabarze kosztował tyle co na ebayu. Tym razem wracam do domu z ostatnim game boyem do mojej kolekcji :)
  • Odpowiedz
@PanKabaczek: Dziękuję. Miło się ogląda. Dla mnie raj... teraz to jeden z moich celów wycieczkowych :)
chociaż jak widzę to ceny za nie któe pozycje są w c--j drogie...
  • Odpowiedz
@preparado: Ostatnio sprawdzalem ceny lotów i ogromnie pozytywnie się zaskoczylem. Miałem w głowie, że lot do USA albo Japonii to kwota 2-3 tysiące w jedną stronę. A tu proszę, obecnie do USA 600-800 zł, do Tokio 1200. Już planuje podróże, serio, bo nie wiedziałem że tak tanio można latac. :)

Sprawdzalem to na Kiwi.com, kiedyś słyszałem o tej stronce, że super ceny, ale olałem, teraz znowu gdzieś widziałem i tym
  • Odpowiedz
@Reality rzeczywiście, ceny nawet atrakcyjne jak za lot na drugi koniec świata, a gdyby jeszcze tak zarabiać w droższej walucie...
Mając wolnych kilka tysi na taką podróż to na prawdę fajna opcja - JP czy USA.
  • Odpowiedz
Obleciałem w 3 tygodniowym pobycie w tokyo wszystkie możliwe hard offy, book offy o 'tradery' , super potato itd ;D Co sklep to niby podobna cena a jednak można znaleźć perełki... tylko ten limit 'wartości' przewożonych rzeczy na lotnisku...
Ostatecznie wpadł wii, pomarańczowy gc i PS vita Sapphire Blue z kartą, do tego plecak retro gier i torba figurek ;)
Mimo, że wyjazd kosztowny to zbieram na kolejny...
  • Odpowiedz