Wpis z mikrobloga

@KorelacjaProkrastynacji: Kolego nie wyciągnięte od Polaków, a ofiarowane a to różnica. Pewnie jeszcze jesteś stulejarzem i nie potrafisz tego po prostu docenić. Nie wiesz jak to jest zostać ojcem i nie wiesz jak to bardzo ważne aby to Twoje oczko w głowie w początkowej fazie życia miało zdiagnozowane wszelkiego rodzaju dolegliwości i było to wykonane najlepszym możliwym sprzętem. #!$%@? z tego czy jest to procent czy promil, ja na porodówce widziałem,
  • Odpowiedz
pieniądze z NFZ idą na wszystko - również na sprzęt, a przypominam, że sprzęt od Owsiaka sam nie leczy. I tak, w dalszym ciągu zbiórka Owsiaka to mniej niż promil (zdaje się bliżej pół promila) nakładów na służbę zdrowia.


@El_Polaco: Nie, nie idą na sprzęt. Pieniądze z NFZ idą na opłacanie usług w szpitalach. A to już od szpitala zależy, jak te pieniądze rozdysponuje. Jednak biorąc pod uwagę, że znaczna część
  • Odpowiedz
nie, po prostu stawiam tego darczyńcę tam gdzie jego miejsce, nie robię z niego gościa, który naprawia całe szkolnictwo w Polsce i bez którego mielibyśmy pokolenie analfabetów.


@tomtom666: A kto mówi, że WOŚP naprawia całą służbę zdrowia w Polsce?
  • Odpowiedz
@lazzarus1: Co do mnie piszesz stulejo? Możesz sobie być infatylnym ojcem swoich gówniaków, mówiącym "oczko" zamiast oczy i możesz sobie się jarać sprzetem WOŚP, który jest w szpitalach, nie zmienia to faktu, że szpitale w których jest ten cały sprzet są utrzymywane między innymi dzięki moim skladkom. Bo jak sam napisałeś

Jest takie powiedzienie Owidiusza: "Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem",


i może zrozumiesz, że nie każdy podchodzi do
  • Odpowiedz
@selawi: PO CO?....jak jest Owsiak. Mam znajomego co robi w szpitalu, dostali kasę na sprzet szpitalny, akurat na taki jaki miał dla nich zakupić Owsiak. Pieniądze 'przeznaczone' na sprzęt, oddziałowi przyznali sobie na nagrody. Kolega w ten sposób zamienił starą renówkę na 4x4 autko.
  • Odpowiedz
Matka Kurka demaskuje przepływ pieniędzy w WOŚP" on YouTube


@gnihsrep: ktoś jeszcze w ogóle bierze tego gościa na poważnie?

czemu nie ma mozliwisci zminusowania twojego komentarza?


bo wyłączyłem tę opcję dla użytkowników bez wykupionego konta premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzięki Osiakowi rząd nie musi wyposażać szpitali - wincyj na Maybachy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na WOŚP co roku coś tam daję, ale dla mnie to absurd. Płacimy w #!$%@? za wysokie podatki i jeszcze do tego charytatywnie zrzucamy się na sprzęt szpitali, które powinny być z tych pieniędzy utrzymywane i są własnością państwa. To nie lepiej dawać chorym ludziom po prostu?
  • Odpowiedz
@LukaszN: A co tak szybko dyskredytujesz tego "goscia" fakty juz nie tak latwo zdyskredytowac, ktos bierze jeszcze tego Owsiaka na powaznie? trzeba nie umiec kojarzyc paru faktow ze soba lub byc slepym zeby nie widzec, ze to jest jedna WIELKA LIPA.
  • Odpowiedz