Wpis z mikrobloga

przegapiłeś młodzieńczą miłość
nigdy już nie będziesz beztrosko zakochanym 15-lastkiem
leżąc na trawie w ciepłą letnią noc, oglądając gwiazdy i wesoło podś#!$%@?ąc
nie przejmując się rachunkami, czynszem czy pożyczkami
jedyne zmartwienie to napisanie ściągi na poniedziałkowy test
nigdy nie rozdziewiczysz młodej, naiwnej dziewczyny, nie spojrzysz jej głęboko w oczy i nie powiesz jej "kocham cię"
nie będzie codziennych spotkań z dziewczyną, udawania nauki i pieprzenia się po kątach
dorosłeś
trzeba spoważnieć
znaleźć pracę
wszystkie wartościowe dziewczyny już są zajęte
kto wie, może któraś da ci kiedyś szansę
przeżyły swoje najlepsze chwile, teraz są wypalone i zgorzkniałe
miały ogrom adoratorów
to uczucie kiedy przegapiłeś młodzieńczą miłość
to uczucie kiedy przegapiłeś najwspanialszą rzecz we wszechświecie


#pasta #feels #touczucie
q.....k - przegapiłeś młodzieńczą miłość
nigdy już nie będziesz beztrosko zakochanym...

źródło: comment_ftcEWdjDZFns3yGcfQkVd105oQJAM73f.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@qakk: a wcale że nie. 33lvl here i w te wakacje miałem takom młodzieńczom miłość. rachunkami się nie przejmuję bo zdążyłem uzbierać hajsu przez ten czas, a poza tym laska była 25lvl więc jeszcze wcale nie taka przebrana. #odpisywanienapaste
  • Odpowiedz
#!$%@? nie rozumiem tego fenomenu rozdziewiczenia dziewczyny. No #!$%@? pierwszy raz często boli i potrafi być przy tym krew, nie no przyjemność #!$%@?
  • Odpowiedz
@qakk: ludzie nie przesadzacie czasem troszeczke ? U mnie w gimbie kilka par było może na cały rocznik, naczytacie się "faktu " i tego typu gówien, i macie obraz, że 15 latki to słoneczka/ gangbangi, mefedron , etc. Albo to ja trafiam zawsze na "nudziarzy " xd
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: miałem na myśli to, że skoro orgie to tym bardziej normalnych par jest od groma, a to błędne myślenie 15latki często mają jeszcze podejście jak w podst " dziewczyny są głupie " xd i vice versa. btw "słoneczko" 20 lat temu ? hmm ciekawe , a stary nie jestem mam 23 lata
  • Odpowiedz
@qakk: odpisywanie na pastę, ale muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nigdy już nie będziesz beztrosko zakochanym 15-lastkiem

Pomijając błąd, w tym wieku wielkie zakochanie kończy się po zwaleniu konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

leżąc na trawie w ciepłą letnią noc, oglądając gwiazdy i wesoło podś#!$%@?ąc

Tylko na filmach to fajne jest. Latem #!$%@? gorącem jak #!$%@?, nocą wylatuje całe robactwo, ziemia nagrzana jak
  • Odpowiedz
@qakk moje młodzieńcze zakochania (15-16 lvl) kończyły się zawsze porażką i rozczarowaniem, więc nie tęsknię za tym ( ͡ ͜ʖ ͡) zresztą laski w tym wieku mają taki kociokwik we łbie, że dzisiaj cię kocha, za tydzień nienawidzi, bo poznała Matiego z innej klasy, który ma fajniejszą bluzę albo fryzurę. To wygląda romantycznie tylko na filmach albo w urojeniach nabuzowanego hormonami młokosa.
  • Odpowiedz
@Saper9: @troglodyta_erudyta: No to do dupy tam mieliście. Moje młodzieńcze zakochanie trwało 5 lat i skończyło się dopiero na studiach i na dzień dzisiejszy ani nie żałuję że było, ani że się skończyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właściwie to moje późne gimnazjum/liceum wyglądało dokładnie tak jak w tej paście, było beztroskie zakochanie, były ciepłe letnie noce i było pieprzenie się po katach Jedyna różnica jest taka
  • Odpowiedz
@qakk: ee tam pieprzycie Hipolicie. Lepsza praca niż jakaś nauka o pantofelkach czy rachunku prawdopodobieństwa która tak ci się przyda w zyciu jak druga dziura w dupie. A nie, chyba że jesteś w jakimś teleturnieju typu 1z10 to możesz zgarnąć hajsy.
  • Odpowiedz