Wpis z mikrobloga

Zauważyliście? Niemal w każdym serialu #netflix z 2017 pojawiają się wątki homoseksualne. StarTrek Discovery, Salvation, House of Cards, Dirk Gently i pewnie inne. Żeby to jeszcze było jakoś zgrabnie wplecione w fabułę ale sceny z całującymi się homoseksualistami są #!$%@? tak subtelnie wciśnięte w fabułę jak lokowanie produktów w Klanie. #wtf #homopropagadna
  • 9
  • Odpowiedz
@silentpl Dzięki, pozostanę jednak przy tym, ze mnie to #!$%@? ale mogę z tym żyć. Z ciekawości czytałem reditta pod tym kątem oraz IMDb, wielu ludzi to zauważa i również twierdzą że to nachalna propaganda. Inna sprawą jest nadmierne rozwlekanie się w ogóle nad związkami i uczuciami w serialach, które z definicji gatunku (sci-fi np) tego tak mocno nie potrzebują ale to wpis na inne #gorzkiezale.
  • Odpowiedz
@ostoja Polega na tym, że upycha się całkiem niepotrzebne i co gorsza nie mające żadnego wpływu na fabułę wątki, w których pokazuje sie, że bohaterzy są homoseksualni. Jeżeli chciałeś zapytać co moim zdaniem ma to spowodować, to przypuszczam że ktoś chce podkreślić istnienie różnych orientacji? No, to w najlepszym wypadku. Znając życie to niestety stoi za tym jakieś "postępowe" #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jeżeli chciałeś zapytać co moim zdaniem ma to spowodować, to przypuszczam że ktoś chce podkreślić istnienie różnych orientacji?


@adam-fischer-547727: zakładając, że tak jest - ja nie widzę w tym nic złego.
  • Odpowiedz