Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama to chyba typowa teściowa..
Nigdy u nas za dobrze nie bylo w domu. Moja mama tego nie chciala zmienic. Ojciec znecajacy się nad nią, brat któremu sie nic nie chce robic. 32 lata a ona go dalej utrzymuje...
Ja wyprowadzilem sie do dziewczyny. Tzn nie do konca bo w tygodniu dwa-trzy dni jeszcze jestem w domu. Mama ma straszny ból dupy o moją dziewczyne. Wszystko jej nie pasuje. Potrafi przytaczac fakty z przed paru miesięcy. Caly czas słyszę, że sie zmienilem i ze to juz nie ja, ten kochany synek jej. Nienawidzi mojej dziewczyny i ma problemy o wszystko, np moja dziewczyna zalatwila jej bilet do teatru za darmo to mama miała problem że to za daleko od sceny i powinna sie wstydzić, że takie cos jej dała.
Niestety jeszcze nie moge mieszkac 7 dni w tygodniu z dziewczyną. Dopiero od czerwca będzie taka możliwość wiec jakoś musze przecierpiec.
Ech. Chyba czas stworzyc rodzinę gdzie indziej i sie odciąć od tych kwasów. Nie ma sensu tu wracac nawet na dwa dni w tygodniu.
#rodzina #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6