Wpis z mikrobloga

#firma #biznes #dzialalnoscgospodarcza #vatowcy #pracbaza

Czy ktoś z Was ma pomysł na dodatkowy biznes? Może ktoś z Was potrzebuje kogoś do spółki?
Mam na myśli coś co można potraktować jako dodatkowy biznes a nie pełnoetatowe zajęcie - jeśli ktoś byłby zainteresowany to na początek wejdę z 50 tys zł, ewentualnie więcej.
Kontakt na PW oczywiście, wiadomo że nie publicznie.

Absolutnie odpadają kryptowaluty itp, interesują mnie tylko realne biznesy.
  • 13
  • Odpowiedz
@ppawel: Po prostu napisałem tagi ludzi interesujących się biznesami;) Mnie interesuje tylko legalny biznes i tylko na niewielką skalę (jako dodatkowy).
  • Odpowiedz
@Jokker: usługi z niskim kosztem wejścia oraz takie, które nie potrzebują pracowników, których teraz brak. Moje pola działania to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo na rynku nieruchomości, szkolenia, marketing internetowy, strony www dla firm, odzież reklamowa dla firm, portale branżowe i lokalne.
  • Odpowiedz
@Jokker: jak pośredniczysz to jednocześnie masz dostęp do najciekawszych ofert z rynku zanim te jeszcze ukażą się w ogłoszeniach. Możesz inwestować samodzielnie, z kimś, możesz też oddawać okazje inwestycyjne za konkretny %, możesz też je tworzyć, zarządzać wynajmami w które inwestował ktoś inny. Sposobów na kasę jest bardzo dużo. Trzeba tylko rozsądnie wybrać, wyrobić sobie markę osobistą i do przodu.
  • Odpowiedz
@Jokker: prowadzę swoje biuro z kilkoma agentami. Pracowałem u kogoś we franczyzie i nie sprawdzał się ten patent. Teraz mam więcej możliwości i mniej ograniczeń. Mogę też podejmować się tematów trudnych, które w sieciówkach nie cieszą się zainteresowaniem.
  • Odpowiedz